gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çelik-hercai

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

HERCAİ Yine gözüm yollarda neredesin
    Gündüzüm gece oldu kederdeyim
    Bilemezsin kaç gece gelir diye bekledim
    Gelmeyince derdime yenileri ekledim

Gel yarim ol,sevdalım ol
    Sultanım ol,fermanım ol
    Dertlerimin dermanı ol
    Hercai

Dolu dolu sevdalar gözlerimde
    Gönlümde dolanırsın hep o halinle
    Uçuşuyor saçların yaralanmış kalbime
    Yine sensin tek çare şu zavallı halime...

çelik-hercai konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Çelik

Murat Çelik

Beyoğlu'nda Bir Öğle Vakti Sessizlik içime çökmüş,bir uyku gibi Bütün sokaklarım beni unutuyor Beyoğlu' nda bir öğle vakti Herkes kendisi gibi ! Zaman bir çocuk gülüşü, içimde yaşlanan Kaçışlarım beni hiç saklamıyor Beyoğlu' nda şu güneş uykumu gerdiriyor Kelimeler etime gömülmüş, bir bıçak gibi Bütün gecikmelerim seni hatırlatıyor Beyoğlu' nda dükkanlar artık en çok satanı çalıyor...
  2. çelik küpeler

çelik küpeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. HerCai 'm İçin bir deneme

HerCai 'm İçin bir deneme

BİRBİRİNE SEVDALI İKİ ÇİÇEK VARMIŞ.BUNLAR HER BAHAR AÇARLARMIŞ.BİRGÜN ÇİÇEKLERDEN BİRİ DİĞERİNE BAHARI BEKLEMEYELİM KIŞINDA AÇALIM DEMİŞ.DİĞERİ KABUL ETMİŞ.O SOĞUĞA FIRTINAYA KARA KIŞA RAĞMEN AÇMIŞ ÇİÇEK.BEKLEMİŞ.BEKLEMİŞ AMA SEVGİLİSİ KORKMUŞ SOĞUKTAN FIRTINADAN AÇAMAMIŞ.O GÜNDEN SONRA FIRTINAYA KARA KIŞA RAĞMEN AÇAN ÇİÇEĞE KARDELEN SOĞUKTAN KORKUP KAÇAN ÇİÇEĞEDE HERCAİ DEMİŞLER.ŞİMDİ...
  4. Hercai ne demek ???

Hercai ne demek ???

hercai ne demek hercai anlamı ne demektir nedemek hercaim demek Hercai - ne demek diye hep merak etmiştim... Öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim.. Anlam: Hiçbir şeyde kararlı olmayan veya konudan konuya geçiveren, (kimse), yeltek, gelgeç. Anlam: Aşkta değişken, vefasız. Hercai ve Kardelen Hikayesi Çok uzun yıllar önce iki kır çiçeği birbirlerine aşık olurlar. her bahar diğer...
  5. Çelik Yelek...

Çelik Yelek...

çelik yelek yapımı çelik yelek, nedir, nerelerde kullanılır, ilk çelik yelek, icadı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir türlü bitmeyen terör illeti ,asker ve polislerimiz tarafından ,ileri teknoloji ürünü teçhizatların ve silahların kullanımını çoğaltmış ve geliştirilmesini hızlandırmıştır.Yapılan çalışmalar sayesinde geliştirilen ürünlerden biri de...

Sayfayı Paylaş