gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Çelik ölmekten korktumu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ergenekon davasına adı karışan ve bir süre suskun kalan ünlü sanatçı suskunluğunu bozmuştu ve açıklamalarına devam etti.....

'ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYORDUM!'
    ŞARKICI ÇELİK, EŞİ BUKET SAYGI’DAN BOŞANMA NEDENİNİN ALDIĞI AĞIR TEHDİTLER OLDUĞUNU AÇIKLADI...

Türkiye’de kendini güvenli hissetmediği için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye yerleştiğini anlatan Çelik, “2004 yılında İhsan Güven Bey öldürüldüğü zaman, çok ağır tehditler aldım. Eşimden hamileyken 2005 yılında bu nedenle ayrıldım” dedi. Çelik, “Koruma istedim ama İstanbul Valiliği, bana Atatürk ilkelerine bağlılığım nedeniyle radikal örgütlerin tehditlerinin belgelerini sunduğum halde koruma vermedi. Boşandım, çünkü eşimin ve oğlumun güvende olmasını istedim” dedi. Savcı Zekeriya Öz’ün ifadesine başvuracağı Çelik, geçen yaz tişörtüyle örtmeye çalıştığı silahıyla dikkat çekmiş, neden silah taşıdığı sorusuna “O silah değil, cep telefonunun kılıfı” diye yanıt vermişti.

Çelik ölmekten korktumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Korktum eLimi tutsanız ????

Çok Korktum eLimi tutsanız ????

ömer abii yeni digiturk aldım 9.90'a +lan salak herif sen sonra kapıdan çıkıcaktın -aa doru lan pardon abi affola +reklamın içine ettin lan -kızma ama +diyalogda battı -korku filmi iziyodumda çok korktum elimi tutsanız beraber izlesek +yok be bacım maç var şmdi - ne biçim erkeksin lan sen +ne varmış ayol erkekliğimde kız -tamam iyigünler -iyigünler romantik film izliyodumda çok...
  2. Sessizce Ölmek….

Sessizce Ölmek….

Benim üçlüler yine kavgadalar… Bedenim ruhuma, ruhum beynime, beynim ise hepsine savaş açmış durumda. Ben diyor…(Allah’tan ki diyor)… Henüz ölmedim…. Son sözü ben söylerim…. Kalkın ayağa…. Uyanın biraz… Edepsizliğin sırası değil… Ne zaman ki ben susarsam! Bu kadın da, bedeni ve ruhu ile susar o zaman ! Ama *O* zaman..Bu zaman değildir. Yine bir tokat patlıyor, ikisinin de...
  3. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!

Sayfayı Paylaş