gebe
  1. bennuu

bennuu Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çelik ve Çeliknaz...

Konu, 'Komik Videolar' kısmında bennuu tarafından paylaşıldı.

çok sevimliler.. büyümemize rağmen oyuncaklardan vazgeçemiyoruz.. çelik ve çeliknaz oyuncakları çıktı.. çok begendim, üstelik çok eğlenceliler karşılıklı konuşan hoparlörlü oyuncaklara bayıldım...

Çelik ve Çeliknaz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blender ve çelik tencereler

Blender ve çelik tencereler

Mutfakların vazgeçilmez yardımcılarından blenderleri temizlemek epey yorucudur. Fakat, pratik bir yolla bunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Bunun için, blenderin yarısına kadar, ılık su doldurun ve çalıştırın, içindeki tüm lekelerin çıktığını göreceksiniz. Yemek yaparken çelik tencereniz yandıysa, sakın üzülmeyin. Tencerenizi yeniden pırıl pırıl yapabilirsiniz. Bunun için 1 tatlı kaşığı...
  2. Çelik ve oğlu Ata gezmede

Çelik ve oğlu Ata gezmede

çelik, oğlu, oğlunun adı, yaşı, ata, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Şarkıcı Çelik ve oğlu Ata, baba oğul gezerken, bakın objektiflere nasıl yakalanmışlar Melek'lerim:) Çelik, geçtiğimiz gün oğlu Ata ile Kanyon’da görüntülendi. Güzel havanın tadını çıkaran baba-oğul, baş başa yedikleri yemeğin ardından mağazaları gezip alışveriş yaptı.
  3. Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri istiyorum hani şu arçelik reklamlarında ki çelik vardı ya 21 gobeğimee diyen :D:D
  4. Çeliknaz Fotoğrafları

Çeliknaz Fotoğrafları

Çeliknaz Resimleri Çeliknaz Fotoğrafları Bir kaç yıldır Aröçelik reklamlarından görüpte gerçek bir insanmış gibi sevdiğimiz, sempati duyduğumuz Çelik, yeni reklamlarda Çeliknaz ile evleniyor :) Bizde çeliknaz resimlerini sizlerle paylaşmak isityoruz Melek'ler:)
  5. Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve ÇelikNaz evlendi ama yankıları hala sürüyor arkadaşlarım. Meğerse Bu çeliknazın ne kadar çok taliplisi varmış inanılır gibi değil :) Sizler için bulduğum üç beş komiik resmi paylaşmak istedim :D:D

Sayfayı Paylaş