gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çelik ve ÇelikNaz evlendi ama yankıları hala sürüyor arkadaşlarım. Meğerse Bu çeliknazın ne kadar çok taliplisi varmış inanılır gibi değil :) Sizler için bulduğum üç beş komiik resmi paylaşmak istedim :D:D [​IMG]

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha olayı çok şekerler yaa artık espriler bile var mesela çelikde evlendi siz hala bosch boszh gezin bakalım hahaha hahahaha

SadmiN bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha bencede süper olmuş emeğine sağlık sadmincan asiminn dediği de komik olmuş bosh bosh gezin siz hahaha

SadmiN bunu beğendi.
Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik ve garip resimler

komik ve garip resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri istiyorum hani şu arçelik reklamlarında ki çelik vardı ya 21 gobeğimee diyen :D:D
  3. Sanem Çelik kimdir ve resimleri isteyenler için

Sanem Çelik kimdir ve resimleri isteyenler için

Sanem Çelik Kimdir, Fotoğrafları Sanem Çelik Kimdir,Fotoları Türkiye onu Kara Melek dizisiyle tanıdı daha sonra herkesin hayranı olduğu Aliye dizisi ile ününe ün katan Sanem Çelik, o dönemlerde Aliye dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı ile olan ilişkisiyle magazin gündemine bomba gibi haber olmuştu. Peki Sanem Çelik kimdir, işte onu da bu yazımızda Sanem Çelik biyografi bilgileri ile...
  4. Çelik ve Çeliknaz...

Çelik ve Çeliknaz...

çok sevimliler.. büyümemize rağmen oyuncaklardan vazgeçemiyoruz.. çelik ve çeliknaz oyuncakları çıktı.. çok begendim, üstelik çok eğlenceliler karşılıklı konuşan hoparlörlü oyuncaklara bayıldım... http://www.youtube.com/watch?v=H8NG64stKfo

Sayfayı Paylaş