gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çelik ve oğlu Ata gezmede

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çelik, oğlu, oğlunun adı, yaşı, ata, resimleri, haberleri burada arkadaşlar.

Şarkıcı Çelik ve oğlu Ata, baba oğul gezerken, bakın objektiflere nasıl yakalanmışlar Melek'lerim:)

Çelik, geçtiğimiz gün oğlu Ata ile Kanyon’da görüntülendi.
    Güzel havanın tadını çıkaran baba-oğul, baş başa yedikleri yemeğin ardından mağazaları gezip alışveriş yaptı.

Çelik ve oğlu Ata gezmede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blender ve çelik tencereler

Blender ve çelik tencereler

Mutfakların vazgeçilmez yardımcılarından blenderleri temizlemek epey yorucudur. Fakat, pratik bir yolla bunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Bunun için, blenderin yarısına kadar, ılık su doldurun ve çalıştırın, içindeki tüm lekelerin çıktığını göreceksiniz. Yemek yaparken çelik tencereniz yandıysa, sakın üzülmeyin. Tencerenizi yeniden pırıl pırıl yapabilirsiniz. Bunun için 1 tatlı kaşığı...
  2. baba ve oğlu

baba ve oğlu

Beğeneceğinizi umuyorum ! 80' ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen 45 yaşında ve saygın bir işi olan- oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sahbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin pervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümserek biraz...
  3. Yaşlı Adam ve Oğlu

Yaşlı Adam ve Oğlu

Hayattan hikayeler, anlamlı öyküler, yaşlılık, mahkumluk aradığınız herşey burda melekler... hayat insana neleri yaptırmıyo ki kimine kader diyoruz kimine yalnızlık.çaresizlik diye birşey yoktur bence anlatıcam öyküde bununla ilgili.umarım seversiniz. Nebraska'da yaşlı bir adam yaşardı.. Patates ekini için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu çok zor bir işti.. Tek oğlu olan David ona...
  4. Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve ÇelikNaz evlendi ama yankıları hala sürüyor arkadaşlarım. Meğerse Bu çeliknazın ne kadar çok taliplisi varmış inanılır gibi değil :) Sizler için bulduğum üç beş komiik resmi paylaşmak istedim :D:D
  5. Çelik ve Çeliknaz...

Çelik ve Çeliknaz...

çok sevimliler.. büyümemize rağmen oyuncaklardan vazgeçemiyoruz.. çelik ve çeliknaz oyuncakları çıktı.. çok begendim, üstelik çok eğlenceliler karşılıklı konuşan hoparlörlü oyuncaklara bayıldım... http://www.youtube.com/watch?v=H8NG64stKfo

Sayfayı Paylaş