gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çeliknaz Fotoğrafları

Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çeliknaz Resimleri Çeliknaz Fotoğrafları
    Bir kaç yıldır Aröçelik reklamlarından görüpte gerçek bir insanmış gibi sevdiğimiz, sempati duyduğumuz Çelik, yeni reklamlarda Çeliknaz ile evleniyor :) Bizde çeliknaz resimlerini sizlerle paylaşmak isityoruz Melek'ler:)

Çeliknaz Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar fotoğrafları

Duvar fotoğrafları

duvar fotoğrafları duvar fotoğrafları, aşk, siyah beyaz, araba, komik, bebek, kandil, resimleri ve hepsi burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, ister bilgisayarınızda masaüstü resmi yapabileceğiniz, isterseniz de arzu ettiğiniz yerde arka plan yapacağınız, harika duvar fotoğraflarını, bu sayfamizda sizlerin beğenisiyle buluşturuyoruz:)
  2. Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri

Çeliknaz Resimleri istiyorum hani şu arçelik reklamlarında ki çelik vardı ya 21 gobeğimee diyen :D:D
  3. Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve Çeliknazın Komik Resimleri

Çelik ve ÇelikNaz evlendi ama yankıları hala sürüyor arkadaşlarım. Meğerse Bu çeliknazın ne kadar çok taliplisi varmış inanılır gibi değil :) Sizler için bulduğum üç beş komiik resmi paylaşmak istedim :D:D
  4. Fotoğraf çerçeveleri

Fotoğraf çerçeveleri

Fotoğraflar hayatımız vazgeçilmezleri arasında. Bazen en mutlu anlarımızı simgeler onlar, bazen de özlem duyduklarımızı bize getirirler. Bu kutsal görevleri yerine getiren fotoğraflarımız elbette en özel muameleleri hakediyor. İşte bazı fotoğraf çerçevelerinden örnekler. Meleklerimin beğenilerine sunarım:slm: Biev dekorasyon konusunda benim 1 numaram. Ayrıntılı bilgi için tık tık...
  5. Çelik ve Çeliknaz...

Çelik ve Çeliknaz...

çok sevimliler.. büyümemize rağmen oyuncaklardan vazgeçemiyoruz.. çelik ve çeliknaz oyuncakları çıktı.. çok begendim, üstelik çok eğlenceliler karşılıklı konuşan hoparlörlü oyuncaklara bayıldım... http://www.youtube.com/watch?v=H8NG64stKfo

Sayfayı Paylaş