gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Celine 2012 Bahar Çanta Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

celine çanta celine çanta modelleri 2012
    Kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle olduğu kadar her zevke hitap eden model ve renk çeşitleriyle Celine çanta bu yıl da birbirinden güzel modellerle karşımızda melekler. Gerek abiye kıyafetler gerekse spor kıyafetlerle kombinlenebilecek onlarca çeşit modeliyle bayanlar tarafından oldukça beğenilen Celine Çanta modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.. :)

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Celine markasını çok fazla duymadım ama çanta modellerine baktığımda, işlerini iyi yaptıkları görünüyor. Özellikle şu aşağıda verdiğim model hoş belki siyah olduğundan bilemiyorum ama hoş işte :D:D

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

vallahi sadminimm çok zevklisinizz :D:D cidden güzelmişş beğendim :D:D

Celine 2012 Bahar Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Bahar- Yaz Gucci Çanta Modelleri

İlk Bahar- Yaz Gucci Çanta Modelleri

gucci çanta modelleri Geçen gün bağdat caddesi suadiye taraflarında 3 kız gördüm böyle süslenmiş püslenmiş caddede kırıta kırıta yürüyolardı. Ay ne biliyim şöyle bir süzdüm onları yok anacım illa bir kulp bulcam ya ama yok yok valla tam cadde kızıydılar yoktu bir kulp mulp özellikle giyim, saç tarzı beni sinir etti.. Kıskandım mı ne :D hahaha Sonra bir nefes aldım dedim ki biz bayanlar...
  2. 2012 çanta modelleri süperler

2012 çanta modelleri süperler

2012 çanta modelleri, süper, en güzelleri, en güzeli, modası, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Benim gibi çanta tutkunu olan Melek'lerimize ve 2012 yılının çanta modellerini merak eden misafirlerimize, önümüzde 2012 yılının en süper çanta modellerini sunuyorum arkadaşlar:A
  3. 2012 Zara Çanta Modelleri

2012 Zara Çanta Modelleri

2012, zara, çanta modelleri, çeşitleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Zara 2012 koleksiyonunda ki çanta modellerini görücüye çıkardı melekler..:) İşte yeni sezon Zara çanta çeşitlerinden seçmeler...:)
  4. Abiye Çanta Modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri 2012 önerilerinizi bekliyorum melekler
  5. Beymen 2012 Çanta Modelleri

Beymen 2012 Çanta Modelleri

Beymen Bayan Çanta Modelleri 2012 Beymen Çanta Modelleri Beymen Çanta Modelleri Moda dünyasının dev isimlerinden biri olan Beymen , spor, abiye, her zevke hitabeden birbirinden şık çanta modelleriyle göz alıyor melekler :) Dünyada tanınmış markalar arasında yer alan Beymen bayan çanta modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz ..

Sayfayı Paylaş