gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Celine Dion

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Celine Dion konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel, Prada, Celine, Fendi

Chanel, Prada, Celine, Fendi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Celine Dion - My Heart Will Go On

Celine Dion - My Heart Will Go On

my heart will go on keman notaları celine dion my heart will go on notaları keman nota Every night in my dreams I see you, I feel you Her Gece Ruyalarımda Seni görüyorum , Seni Hissediyorum That is how I know you go on Seni Bildiğim Gibi Devam Et Far across the distance and spaces between us Aramızda Uzak Mesafeler Ve Boşluklar Var You have come to show you go on. Kendini Göstermeye...
  3. Celler, kopacaksiniz

Celler, kopacaksiniz

Hoslandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak 2225'e gönder , biz öpelim.. gülme seni de öperiz.. ÖPCELL.. Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin.. Muhabbetcell; "naber" yaz& 253;p 1515'e yollayın turkcell size "iyidir senden naber" desin. Ahiret yaz 2222'ye yolla! Ahiret soruları cebine gelsin!...
  4. celle celalüh nedir

celle celalüh nedir

Arkadaşlarım Rabbimiz için celle celalalüh kelimesi söyleniyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor. Bilgi verirmisiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  5. Açık Celse Nedir

Açık Celse Nedir

Açık Celse Nedir merak ediyorum ve anlamını öğrenmek istiyorum.

Sayfayı Paylaş