gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

CeLLat diyalogları...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

abi önce bi morfin falan verseydin acemisin sen galiba -o kafandaki siyah şeyi takmak zorundamısın? resmi kıyafetiniz mi bu?

-o elindeki balta temiz mi? ben hijyenik adamım öyle pis pis ölemem

-bak yaklaşma yoksa ayaamın altındaki sehpaya tekme atarım

-bak vıcdan azabı cekersın benım yüzümden öldü dıe!

-abi sizin eve sütçü girdi valla

-hani önce çocuklar kadınlar ve yaşlılardı

-ya azraili meşgul etmesek şimdi boşu boşuna

-abi bugün günlerden ne ..
    - pazar ..
    -yazık abi ya hafta sonuda çalışılınırmı ben senin yerinde olsam bi devlet işine girerdim ..

-oo selamınaleyküm cellat baba..
    *hadi len selamınaleykümmüş ne o şimdimi dine geldin..

- ee sayın ceLLat neden ceLLatLık
    - Baba mesLeği
    - baban da mı böLe kesip biçiyodu
    - evett......Çıtodanankkkkkk

-abi sen bizim kemal abiye ne çok benziyon yaw

-abi o elindeki gerçek mi?

-abi yanlardan al, üstler kalsın

-tavukmu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan

-Herkesin elindeki kendine .... ehe

-Dur abi yanlış adam. Ben deliğin büyüklüğünü ölçerken kafam sıkıştı
    -Hade lan
    -Valla

CeLLat diyalogları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cellat

Cellat

Çök sövüp sayan, küfürbaz kimseye, Onu görmek üzüntü ve kedere, cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder.Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir. Cellat başı gördüyseniz çok temkinli olmanız...
  2. Son Cellat Filim Tanıtımı

Son Cellat Filim Tanıtımı

Son Cellat Türk sineması ve yine bir dram filmi. Zaten Türk sineması dram ve belaltı geyik komedi filmlerinden oluşmuyor mu? Şöyle bir aksiyon macera filmi düşünüyorum bulamıyorum,Korku Gerilim? ehh bir kaç tane var ama düşük kalite, Animasyon desen A'sı bile yok. Sanırım bunun nedeni Türk kültürü, yani türk insanının acıma duygusu, sahiplenme duygusu. Nerde bir dram var koşuyoruz...
  3. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...
  4. Cellat Aranıyor!

Cellat Aranıyor!

güncel haberler, günün en önemli haberi, dünyadan haberler, cellat aranıyor haberi hakkında bilgi burada Yanlış görmediniz meleklerim evet hakiki gerçek bir haber cellat aranıyor! Haberi aynen size aktarıyorum.. Öyle bir eleman aranıyor ki... Hükümetin ulusal gazetelere verdiği ilanla aradığı "eleman" öyle bir özelliğe sahip olmak zorunda ki... Hindistan’ın...
  5. Aglayan cellat kara alinin hikayesi

Aglayan cellat kara alinin hikayesi

Cellat arapça kokenli bir kelimeymis. Kırbaçlayan, eziyet eden anlamındaymış. Kara Ali Osmanlı tarihindeki en meşhur ve en korkunç cellatlardan biriymiş. Padişah celladı olarak da tarihe geçmiş. Cellat Kara Ali, Sultan İbrahim'den önce onun Sadrazamı Hezarpare Ahmet Paşa`yı boğmuş :s (öldürüldükten sonra cesedi küçük parçalara ayrıldığı için hezarpare yani binparça denilmiş) ve soyle...

Sayfayı Paylaş