gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

celle celalüh nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım Rabbimiz için celle celalalüh kelimesi söyleniyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor. Bilgi verirmisiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

celle celalüh nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel, Prada, Celine, Fendi

Chanel, Prada, Celine, Fendi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Celine Dion

Celine Dion

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Celler, kopacaksiniz

Celler, kopacaksiniz

Hoslandığınız ama öpemediğiniz birimi var, adını yaz bir boşluk bırak 2225'e gönder , biz öpelim.. gülme seni de öperiz.. ÖPCELL.. Selamlacell; selamın aleykum yazıp 7532'ye gönderin, aleyküm selam cebinize gelsin.. Muhabbetcell; "naber" yaz& 253;p 1515'e yollayın turkcell size "iyidir senden naber" desin. Ahiret yaz 2222'ye yolla! Ahiret soruları cebine gelsin!...
  4. C.C.Celle Celalühü İfadesinin Anlamı

C.C.Celle Celalühü İfadesinin Anlamı

celle celalühü cc ne demektir anlamı manası izahi açıklaması nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Bir ortamda ,mevlitte,hatim dualarında ve televizyonlarda ki dini programlarda Allah lafzı geçtiği zaman peşinden ''Celle Celalühü'' dendiğini duymuşsunuzdur melekler :).Ya da okuduğunuz kitaplarda ya da gazetelerde Allah kelimesinin yanında (C.c.) ifadesi görmüşsünüzdür.Bu ifade hürmet...
  5. Açık Celse Nedir

Açık Celse Nedir

Açık Celse Nedir merak ediyorum ve anlamını öğrenmek istiyorum.

Sayfayı Paylaş