gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Aşk Bu Gece Şehri Terketti

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yaz çocuk bu gece ismimi yollarına bu kente anlat ne demekmiş kazı caddelere
    aşk bu gece şehri terk etti

çal çocuk bu gece şehrin tüm kapılarını hüzünle
    ıslak kelebekler bırak ellerine, söyle;

aşk bu gece şehri terk etti

"kal" duymayı bekledi
    "git duymayı değil de...

sadece sevilmeyi istedi
    bu onun suçu değil de...

döküldü bu gece yağmur gözlerine, eline, yüzüne
    al ısıt, elleri çok soğuk kapa göğsüne
    çarpıyor yüzüne rüzgar ellerine, saçına, tenine
    sev onu, kalbi çok çok soğuk ısıt göğsünde..

Cem Adrian Aşk Bu Gece Şehri Terketti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun içmeden hatıralardan sarhoş musun ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor duyuyor musun dostlar seni söylüyor sahi mutsuz musun bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun herşey gönlünce olmaz demiştim sana kaderden kaçılmaz görüyorsun kimler geldi hayatımdan kimler geçti hiçbirisi hasretini gidermedi en güzeli senin...
  2. Cem Adrian Kar

Cem Adrian Kar

bu mevsim gelip geçici bu yağan kar.. yağan kar.. biliyorum ki gelecek yine ilkbahar... ilkbahar... açacak binbir renk bir çiçek gökyüzü ve beyaz bulutlar geçecek üstümden saçlarımda esecek ılık rüzgarlar ama sen... sen kalacak! kalacaksın içimde.. ama sen.. sen açacak! açacaksın içimde hep ! la lala lala lala laaaa la lala lala la laaaaaa işte bu...
  3. Cem Adrian Aşktan Korkma

Cem Adrian Aşktan Korkma

gün geceye, ben sana dönerken, gözlerime yaş... yaşlar dolarken, ay geceye, sen bana doğarken, üzerime kar...karlar yağarken üşümem hiç, aşk sarar beni. korkmam hiç, aşk korur beni. düşsem bile o tutar beni. kaybetse de yine o bulur beni... (öldürse de yine o yaşatır beni) AŞKTAN KORKMA ! KORKMA ! ...aşka kapını açtığın zaman, acılar giremez diyemezsin. aşk acılarıyla, tutkularıyla,...
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  5. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim Saçları rüzgar gibi savurur geçer...

Sayfayı Paylaş