gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Bana Özel

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

.bu şehirde bir kadın var, adı bana özel elleri var küçücük, yüzüyse çiçeklerinden güzel kimse bilmez benden başka bi kalbi var kocaman ama bana özel
    bazen kızar dünyaya ama sadece kendini üzer
    göremezler...izin vermese asla üzemezler
    çözemezler...onun bir düşü var ki; asla bilemezler
    Onu neden sevemezler...

bazen bakar gökyüzüne O, bulutları izler
    kuş olup uçmak,kanat çırpmak,o bulutları geçmek ister
    yemyeşil çimenlerde sırılsıklam koşmak ister
    bu gri şehrin tüm yollarını rengarenk boyamak ister

göremezler...kalbindeki elmasa erişemezler
    çözemezler...onun bir düşü var ki asla bilemezler
    onu nasıl sevemezler...
    bilemezler...
    hiç sevemezler...

şimdi O kanatlarını rüzgara açmış, dur diyemezler
    yıldızların arasında o kadar parlak ki onu seçemezler

başka sularda o...
    şimdi başka rüzgarlar arıyor
    başka yollara yürüyor...
    başka... başka...

Cem Adrian Bana Özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Yağmur

Cem Adrian Yağmur

korkmuyorum artık senden gece korkmuyorum hiç karanlık üzerime gel istersen sar beni ben kaçıp gitmem korkmuyorum artık senden yalnızlık korkmuyorum hiç korkmuyorum yüreğime vur vur istersen kalmadı hiç kaçıp gitmem sokaklarda yanımda dolaşan yağmur geceleri başucumda duran yağmur avucumda ellerin yerine yağmur vur yüzüme vur yüzüme...
  2. Cem Adrian Sessizce

Cem Adrian Sessizce

hala saklı bir yerde o görmediklerin o bilmediklerin, içimdeki acılar... hala kaldı bir yerde o hissetmediklerin, hiç sezmediklerin, içimdeki aşk... geçmişi hatırlatır... hatırlatır bu yağmurlar... bu yağmurlarda kaybetmiştim seni. ve karanlığı hatırlatır... hatırlatır bu rüzgarlar... bu rüzgarlar alıp gitmişti benden seni. ve şimdi sokaklar......
  3. Cem Adrian Kar

Cem Adrian Kar

bu mevsim gelip geçici bu yağan kar.. yağan kar.. biliyorum ki gelecek yine ilkbahar... ilkbahar... açacak binbir renk bir çiçek gökyüzü ve beyaz bulutlar geçecek üstümden saçlarımda esecek ılık rüzgarlar ama sen... sen kalacak! kalacaksın içimde.. ama sen.. sen açacak! açacaksın içimde hep ! la lala lala lala laaaa la lala lala la laaaaaa işte bu...
  4. Cem Adrian Biyografisi

Cem Adrian Biyografisi

30.11.1980 tarihinde Edirne'de doğmuştur. Yugoslav kökenli bir ailenin 2. çocugu olan Cem Adrian müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlamış ve ilk kayıtlarını yine o tarihlerde yapmıştır. 18 yaşında başladığı radyoculuk hayatına 6 yıl devam etmiş, bu süre içinde tiyatro ve fotografçılık eğitimi almış, çalıştığı radyonun kayıt stüdyosunda kendine ait yaklaşık 250 şarkı kaydetmiştir....
  5. İzmir, Cem adrian geliyor..

İzmir, Cem adrian geliyor..

Cem adriann... Tarih : 30.04.2011 Cumartesi Saat : 21:30 Mekan : Zeus Bar Adres : Gazi Kadınlar Sok. 1453 Sok No: 23 ALSANCAK / İzmir Biletler ; Biletix : 34 TL - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. - Belirtilen saat kapı açılış saatidir. - Etkinlik düzeni ayaktadır.

Sayfayı Paylaş