gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü Cem Adrianın Her Yerde Kar Var şarkısının sözleri bir istanbul günü için çok uygun bu gün bende o şarkıyı mırıldanıyorum ama unutmuşum, bana Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözlerini sunuarmısınız

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Olsun şarkı sözü

Cem Adrian Olsun şarkı sözü

cem adrian cem adrian olsun şarkı sözleri olsun şarkı sözü halil sezai nereye gidiyorsun sözü sözleri cem adrian olsun şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Yakışıklılığıyla genç kızların sevgilisi olan Cem Adrian'ın beğenmilen şarkısı "Olsun"un sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve...
  2. İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısı sözleri Cem Adrian Her Yerde Kar Var sözleri Merhaba Melek'leerim... Cem Adrian'ın Disco Kralı'nda Ajda Pekkan'ın Her yerde kar var isimli şarkısını seslendirdi ve büyük bir beğeni topladı. Bizde bu sayfamızda Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü Her yerde kar var...
  3. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim Saçları rüzgar gibi savurur geçer...
  5. Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü istiyorum sizden ben bayılıyorum o şarkıya ve Cem Adriana :)

Sayfayı Paylaş