gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Kar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu mevsim gelip geçici bu yağan kar.. yağan kar.. biliyorum ki gelecek yine ilkbahar... ilkbahar...
    açacak binbir renk bir çiçek
    gökyüzü ve beyaz bulutlar geçecek üstümden
    saçlarımda esecek ılık rüzgarlar
    ama sen... sen kalacak! kalacaksın içimde..
    ama sen.. sen açacak! açacaksın içimde hep !

la lala lala lala laaaa
    la lala lala la laaaaaa

işte bu şarkıyla geldim
    la lala lala lala, la lala lala lala
    sevdim yalnızca çok sevdim

la lala lala lala
    la lala lala lala

dağlarda duman,
    göklerde bulut,
    yerlerde çimenlerle sana koşacağım!

la lala lala lala laaaaaaaa
    la lala lala lalaaaaaaa

Cem Adrian Kar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Yağmur

Cem Adrian Yağmur

korkmuyorum artık senden gece korkmuyorum hiç karanlık üzerime gel istersen sar beni ben kaçıp gitmem korkmuyorum artık senden yalnızlık korkmuyorum hiç korkmuyorum yüreğime vur vur istersen kalmadı hiç kaçıp gitmem sokaklarda yanımda dolaşan yağmur geceleri başucumda duran yağmur avucumda ellerin yerine yağmur vur yüzüme vur yüzüme...
  2. Cem Adrian Sessizce

Cem Adrian Sessizce

hala saklı bir yerde o görmediklerin o bilmediklerin, içimdeki acılar... hala kaldı bir yerde o hissetmediklerin, hiç sezmediklerin, içimdeki aşk... geçmişi hatırlatır... hatırlatır bu yağmurlar... bu yağmurlarda kaybetmiştim seni. ve karanlığı hatırlatır... hatırlatır bu rüzgarlar... bu rüzgarlar alıp gitmişti benden seni. ve şimdi sokaklar......
  3. İzmir, Cem adrian geliyor..

İzmir, Cem adrian geliyor..

Cem adriann... Tarih : 30.04.2011 Cumartesi Saat : 21:30 Mekan : Zeus Bar Adres : Gazi Kadınlar Sok. 1453 Sok No: 23 ALSANCAK / İzmir Biletler ; Biletix : 34 TL - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. - Belirtilen saat kapı açılış saatidir. - Etkinlik düzeni ayaktadır.
  4. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü Cem Adrianın Her Yerde Kar Var şarkısının sözleri bir istanbul günü için çok uygun bu gün bende o şarkıyı mırıldanıyorum ama unutmuşum, bana Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözlerini sunuarmısınız
  5. İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısı sözleri Cem Adrian Her Yerde Kar Var sözleri Merhaba Melek'leerim... Cem Adrian'ın Disco Kralı'nda Ajda Pekkan'ın Her yerde kar var isimli şarkısını seslendirdi ve büyük bir beğeni topladı. Bizde bu sayfamızda Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü Her yerde kar var...

Sayfayı Paylaş