gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü istiyorum sizden ben bayılıyorum o şarkıya ve Cem Adriana :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nereye gidiyorsun şarkı sözü ( Cem Adrian )

Nereye gidiyorsun şarkı sözü ( Cem Adrian )

cem adrian nereye gidiyorsun şarkı sözü cem adrian nereye gidiyorsun şarkı sözü Cem Adrian'ın seslendirdiği nereye gidiyorsun isimli şarkının sözlerinde sıra. Bu şarkı tüm meleklerime gelsin :D:D Gölgeni ismini sil yavaş yavaş Giderken bu kentten tükür yüzüne yalnızlığının Kalbini kendini sök yavaş yavaş Giderken bu kentten sakın ağlama sus! Unut ne yaptı sana unut ne söyledi Unut ne...
  2. cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü

cem adrian halil sezai olsun şarkı sözü cem adrian halil sezai nereye gidiyorsun şarkı sözü olsun sözleri nereye gidiyorsun sözleri Cem adrian ve Halil sezainin birlikte düet yaparak seslendirdikleri şarkı meleklerim, olsun şarkısının sözleri burada :) Halil Sezai & Cem Adrian: Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve yağmurlu İçimde her gün ölen...
  3. Cem Adrian Olsun şarkı sözü

Cem Adrian Olsun şarkı sözü

cem adrian cem adrian olsun şarkı sözleri olsun şarkı sözü halil sezai nereye gidiyorsun sözü sözleri cem adrian olsun şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Yakışıklılığıyla genç kızların sevgilisi olan Cem Adrian'ın beğenmilen şarkısı "Olsun"un sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve...
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  5. Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözü Cem Adrian Kelebek şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Cem Adrian Kelebek adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz arkadaşlarım. İçimdeki sesler Dışımdaki dünya Ve gökyüzünde ben Hep tek başıma. Kalbimdeki izler Yüzümde çiziklerle Hep gökyüzünde Tek, tek başıma. Uçarım...

Sayfayı Paylaş