gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözü Cem Adrian Kelebek şarkı sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Cem Adrian Kelebek adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz arkadaşlarım.

İçimdeki sesler
    Dışımdaki dünya
    Ve gökyüzünde ben
    Hep tek başıma.
    Kalbimdeki izler
    Yüzümde çiziklerle
    Hep gökyüzünde
    Tek, tek başıma.
    Uçarım ben içimdeki aşkla.
    Siyah beyaz renksiz pullarımla
    Beni sevmeye kanatlarımdan başla
    Ama konamam, beyaz avuçlarına
    Ben bir kelebeğim
    Yarın öleceğim
    Kanatlarım emanetti
    Çırılçıplak gömüleceğim
    Sessizlik
    En güçlü sesim
    Rüzgar benim nefesimdir
    Yalnızlık
    Zırhım
    Özgürlüğüm
    Miğferimdir
    Her yol karanlık.
    Ama aşk benim
    Güneşimdir

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Olsun şarkı sözü

Cem Adrian Olsun şarkı sözü

cem adrian cem adrian olsun şarkı sözleri olsun şarkı sözü halil sezai nereye gidiyorsun sözü sözleri cem adrian olsun şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Yakışıklılığıyla genç kızların sevgilisi olan Cem Adrian'ın beğenmilen şarkısı "Olsun"un sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çaresiz içimdeki çocuk Bir günah gibi hep suçlu Senin hala ellerin soğuk Ve...
  2. Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

Cem Adrian Disco Kralında söylediği şarkı Sen yağmurları sevdiğinde Cem Adrian 28 Ocak Disko Kralında söylediği şarkının sözleri Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri 28 Ocak Disko Kralında Cem Adiran'ın seslendirdiği Sen Yağmurları Sevdiğinde adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Yarın çok geç olacak Bugün henüz henüz erken Büyüdüdükçe...
  3. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim Saçları rüzgar gibi savurur geçer...
  5. Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü istiyorum sizden ben bayılıyorum o şarkıya ve Cem Adriana :)

Sayfayı Paylaş