gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cem Adrian Disco Kralında söylediği şarkı Sen yağmurları sevdiğinde Cem Adrian 28 Ocak Disko Kralında söylediği şarkının sözleri Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

28 Ocak Disko Kralında Cem Adiran'ın seslendirdiği Sen Yağmurları Sevdiğinde adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim.

Yarın çok geç olacak
    Bugün henüz henüz erken
    Büyüdüdükçe güzelliğini kaybeden her şey gibi
    Sen de Ben de kaybedeceğiz
    Yarın geç olacak
    Bugün henüz henüz erken
    Büyüdükçe masumiyetini yitiren herkes gibi
    Sen de ben de yitireceğiz
    Sen yağmurları sevdiğinde ben vazgeçmiş olacağım
    Bu şehir ismimizi bildiğinde ben gitmiş olacağım
    Al elimi koy kalbine seni son kez duyacağım
    Tanrı bizi sorduğunda ben sessiz kalacağım

Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Yağmur

Cem Adrian Yağmur

korkmuyorum artık senden gece korkmuyorum hiç karanlık üzerime gel istersen sar beni ben kaçıp gitmem korkmuyorum artık senden yalnızlık korkmuyorum hiç korkmuyorum yüreğime vur vur istersen kalmadı hiç kaçıp gitmem sokaklarda yanımda dolaşan yağmur geceleri başucumda duran yağmur avucumda ellerin yerine yağmur vur yüzüme vur yüzüme...
  2. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  3. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim Saçları rüzgar gibi savurur geçer...
  4. Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü

Cem Adrian Kelebek şarkı sözü istiyorum sizden ben bayılıyorum o şarkıya ve Cem Adriana :)
  5. Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözü Cem Adrian Kelebek şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Cem Adrian Kelebek adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz arkadaşlarım. İçimdeki sesler Dışımdaki dünya Ve gökyüzünde ben Hep tek başıma. Kalbimdeki izler Yüzümde çiziklerle Hep gökyüzünde Tek, tek başıma. Uçarım...

Sayfayı Paylaş