gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Sessizce

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hala saklı bir yerde o görmediklerin o bilmediklerin, içimdeki acılar... hala kaldı bir yerde o hissetmediklerin,
    hiç sezmediklerin,
    içimdeki aşk...

geçmişi hatırlatır...
    hatırlatır bu yağmurlar...
    bu yağmurlarda kaybetmiştim seni.
    ve karanlığı hatırlatır...
    hatırlatır bu rüzgarlar...
    bu rüzgarlar alıp gitmişti benden seni.

ve şimdi sokaklar...
    sokaklar yalnızlığa çıkar...
    yıldızlar gökyüzüne...
    gece olunca bişeyler çöker yeryüzüne
    soğuk ıssız sessizce...

neden hep pencerede bekleyince daha çabuk gelir sanır o bekleyenler...
    neden o kaldırımlarda yüzlerini göremediğim insanlardan biri sanırım seni sen bilmezsin...
    bilmezsin nasıl olur insan
    nasıl olur aysız gece yalnızken...
    üşüdüğünü sanırsın aniden,
    ağladığını duyarsın birinin içinde hıçkırarak sessizce..

ellerin... ellerin...
    ellerin cennetimdi benim...
    gözbebeklerinde kendimi görmek istedim...
    istedim bir sabah...
    güneş doğarken güneşe gülümsemek,
    güneş batarken başımı omzuna dayayıp, kapamak gözlerimi dünyaya...
    kapkaranlık bir gecede saçların ellerimde,
    ay ışığının ışığı yansırken kirpiklerinden yüzüme...
    sabaha kadar yanında uyumak isterdim bir gece...
    sessizce...

Cem Adrian Sessizce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Yağmur

Cem Adrian Yağmur

korkmuyorum artık senden gece korkmuyorum hiç karanlık üzerime gel istersen sar beni ben kaçıp gitmem korkmuyorum artık senden yalnızlık korkmuyorum hiç korkmuyorum yüreğime vur vur istersen kalmadı hiç kaçıp gitmem sokaklarda yanımda dolaşan yağmur geceleri başucumda duran yağmur avucumda ellerin yerine yağmur vur yüzüme vur yüzüme...
  2. Cem Adrian Kar

Cem Adrian Kar

bu mevsim gelip geçici bu yağan kar.. yağan kar.. biliyorum ki gelecek yine ilkbahar... ilkbahar... açacak binbir renk bir çiçek gökyüzü ve beyaz bulutlar geçecek üstümden saçlarımda esecek ılık rüzgarlar ama sen... sen kalacak! kalacaksın içimde.. ama sen.. sen açacak! açacaksın içimde hep ! la lala lala lala laaaa la lala lala la laaaaaa işte bu...
  3. Cem Adrian Aşktan Korkma

Cem Adrian Aşktan Korkma

gün geceye, ben sana dönerken, gözlerime yaş... yaşlar dolarken, ay geceye, sen bana doğarken, üzerime kar...karlar yağarken üşümem hiç, aşk sarar beni. korkmam hiç, aşk korur beni. düşsem bile o tutar beni. kaybetse de yine o bulur beni... (öldürse de yine o yaşatır beni) AŞKTAN KORKMA ! KORKMA ! ...aşka kapını açtığın zaman, acılar giremez diyemezsin. aşk acılarıyla, tutkularıyla,...
  4. Cem Adrian Biyografisi

Cem Adrian Biyografisi

30.11.1980 tarihinde Edirne'de doğmuştur. Yugoslav kökenli bir ailenin 2. çocugu olan Cem Adrian müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlamış ve ilk kayıtlarını yine o tarihlerde yapmıştır. 18 yaşında başladığı radyoculuk hayatına 6 yıl devam etmiş, bu süre içinde tiyatro ve fotografçılık eğitimi almış, çalıştığı radyonun kayıt stüdyosunda kendine ait yaklaşık 250 şarkı kaydetmiştir....
  5. İzmir, Cem adrian geliyor..

İzmir, Cem adrian geliyor..

Cem adriann... Tarih : 30.04.2011 Cumartesi Saat : 21:30 Mekan : Zeus Bar Adres : Gazi Kadınlar Sok. 1453 Sok No: 23 ALSANCAK / İzmir Biletler ; Biletix : 34 TL - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. - Belirtilen saat kapı açılış saatidir. - Etkinlik düzeni ayaktadır.

Sayfayı Paylaş