gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cem Adrian'dan yeni albüm "Emir"

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kısa bir süre önce bir türkü albümü yayınlayan Cem Adrian, bu kez yeni şarkılardan oluşan "Emir" albümüyle müzik marketlerdeki yerini alıyor. Tüm söz, müzik ve aranjeleri Cem Adrian'a ait olan albümde elektronik unsurları kendi müzikal renkleri ve iddialı ses performanslarıyla birleştirip daha sert bir sound elde eden sanatçı albümün prodüktörlüğünü de kendisi üstlendi. 12 şarkıdan oluşan albümde "Anladım" isimli şarkıda Pamela ile, "Kelebek" isimli şarkıda ise Hayko Cepkin ile düet yapan müzisyen albümün ilk video klibini "Bir Melek Ölürken" isimli şarkıya çekti.

Cem Adrian'dan yeni albüm "Emir" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Söyleme Aşk Yalan Değil Ah Aman Evladım Öptüm Şekerlendi Yar Ah Babam Sağolsaydı Yaralı Gönlüm Ben Ölürüm Tasa Koydum Kınayı O Yandan Bu Yandan Gel l Yasak Sevda Kimbilir Yakışır
  2. Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım

Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım

emir ben sen olamam 2009 emir ben sen olamam albüm albümü albüm bilgileri Emir - Ben Sen Olamam 01. Ben Sen Olamam Söz & Müzik: Tarkan 2. Tornistan Söz & Müzik: Nazan Öncel 3. Eline Düştüm Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Phoebus 4. Üzgünüm Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan 5. Engelli Koşu Söz & Müzik: Gülşen 6. Şeklim Başka Söz & Müzik Fettah Can 7. Şiki Şiki Söz...
  3. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  4. Cem Yılmazın yeni evi

Cem Yılmazın yeni evi

cem yılmazın yeni evi, evi nerede kaça aldı diye merak edenler bu yazıda merakınız giderilecek. Cem Yılmaz, yeni bir ev almış Melek'ler. Darısı ev sahibi olmak isteyen tüm Melek'lerimizin başına olsun diyor ve Cem Yılmaz'a evinde sağlık ve huzurla oturmasını diliyoruz.:) 5 oda ve 1 büyük salondan oluşan 750 metrekarelik daire 180 derece İstanbul manzaralı. Cansu Dere, Cem Yılmaz’la...
  5. Cem Yılmazın yeni filmi

Cem Yılmazın yeni filmi

cem yılmaz, yeni filmi, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Uzun bir süredir sinema filmlerine ara veren Cem Yılmaz, yeni filminin müjdesini vermiş Melek'ler:) Yeni filmi için start veren Cem Yılmaz, önceki gün projenin detaylarını konuşmak için Fida Film’in sahibi Murat Akdilek’le buluştu. Setleri özledi “Yahşi Batı” filminin ardından sinemaya ara verip stand-up...

Sayfayı Paylaş