gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Avnayim - Emre

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

KARAKTER
    Emre, yirmibir yasında sorunlu bir çocukluk geçirmis, yakısıklı bir çocuktur. Ailesinin durumu iyidir ama babası Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, yatmaktadır.

Doktorların teshis koymakta zorlandıgı babası yüzünden Emre, zor bir çocukluk geçirmis ama, paranın gücü sayesinde bu yasa kadar idare etmeyi bilmistir. Ona göre, herseyin bir fiyatı vardır.

Annesi, baska bir adamla evlenince 18 yasında Emre?ye ev tutulmustur. Emre yalnız basına yasamaktadır. Babasını tanıma sansı olmayan Emre, annesinin sürekli onu elestirmesi yüzünden çocuklugunda bir laf üretmis ve büyüdükçe o laf, hit lafı olmustur ?Aferin mi bana??.

Cemre'yle bir iddia üzerine baslayan iliskisi, durumu Cemre?nin ögrenmesiyle sona erer ama Emre, Cemre?ye asık olmustur ve bu ask, onu zaman içinde tamamen degistirecektir.

Cem Avnayim - Emre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. ilahi Cem

ilahi Cem

CMYLMZ sen halkın adamısın canım kalabalıktan neden sıkıldın.......; OYUNU REJİDE İZLEDİ! BAŞROL OYUNCUSU EMRE BASALAK'IN KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF ETTİĞİ MÜZİKALİ CEM YILMAZ 'ÇOK KALABALIK' DİYE REJİDE SEYRETTİ; 'SPOTU BEN TUTARIM' DEDİ.. Küçükçekmece Belediyesi'nce yapımı tamamlanan Sefaköy Sanat Merkezi'nin açılışında Haldun Dormen'in sahnelediği 'Dün Gecce Yolda Giderken Komik Bir...
  5. Züğürt Cem

Züğürt Cem

ünlü komedyenlerimizden güldüren adam Cem Yılmaz yine herzamanki gibi basına muzip cevaplar verdi............ İşte o komik sözleri burada :D:D BURALAR ÇOK PAHALI CEM YILMAZ, GEÇTİĞİMİZ GÜN ÜNLÜLERİN GÖZDE SEMTİ BEBEK’TE OBJEKTİFLERE TAKILDI. Otomobil tutkusuyla tanınan Cem Yılmaz, bu kez direksiyon başında değil, arka koltukta keyif yaptı. Arkadaşıyla Bebek turuna çıktıklarını belirten...

Sayfayı Paylaş