gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem - Dön geri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dön geri ne yaparım sensiz hiç düşündün mü cem dön geri ne yaparım sensiz hiç düşündün mü dinle Arzularla sevinclerin karistigi o yerde Beklerim seni,ömür boyu bir ümitle...
    Gündüzün geceye dönüstügü o yerde
    Yasarim seni kurdugum hayalinle..

Her sabah konusurum martilarla seni,
    Anlatirim derdimi,hislerimi sevincimi..
    Artik gücüm kalmadi....Yasayamam hasretini..

Dön canimin içi..Dön ne olur geri..
    Dön ne olur geri..Ne yaparim sensiz hiç düsündün mü?
    Dön geri..Özledim melek misali yüzünü...

don gerii... neyaparim sensiz hic dusundunmu...
    don geri... ozledim melek misali yuzunu

sana olan sevdami denizlere soylesem
    kiskanir sevdami butun denizler
    hayran olur sana duydugum o sevgiye
    baliklar damlaciklar ve tum yengecler...

her sabah konusurum martilarla seni..
    anlatirim derdimi hislerimi sevincimi..
    artik gucum kalmadi yasayamam hasretini
    don canimin ici... don ne olur gerii...

don..... geriiiii... ne yaparim sensiz
    hic dusundun mu....
    doonn.... geriii ozledim melek misali yuzunu...
    don gerii.. neyaparim sensizzz hic dusundunmu
    donnnnnnnn geriiiiiiii ozledim melek misali yuzunu

Cem - Dön geri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. geri sayım

geri sayım

-Geri Sayım- Geri sayım sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla ( 8 ) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş sürükleyeceksin peşinden ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. ilahi Cem

ilahi Cem

CMYLMZ sen halkın adamısın canım kalabalıktan neden sıkıldın.......; OYUNU REJİDE İZLEDİ! BAŞROL OYUNCUSU EMRE BASALAK'IN KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF ETTİĞİ MÜZİKALİ CEM YILMAZ 'ÇOK KALABALIK' DİYE REJİDE SEYRETTİ; 'SPOTU BEN TUTARIM' DEDİ.. Küçükçekmece Belediyesi'nce yapımı tamamlanan Sefaköy Sanat Merkezi'nin açılışında Haldun Dormen'in sahnelediği 'Dün Gecce Yolda Giderken Komik Bir...
  5. Züğürt Cem

Züğürt Cem

ünlü komedyenlerimizden güldüren adam Cem Yılmaz yine herzamanki gibi basına muzip cevaplar verdi............ İşte o komik sözleri burada :D:D BURALAR ÇOK PAHALI CEM YILMAZ, GEÇTİĞİMİZ GÜN ÜNLÜLERİN GÖZDE SEMTİ BEBEK’TE OBJEKTİFLERE TAKILDI. Otomobil tutkusuyla tanınan Cem Yılmaz, bu kez direksiyon başında değil, arka koltukta keyif yaptı. Arkadaşıyla Bebek turuna çıktıklarını belirten...

Sayfayı Paylaş