gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Cem Garipoğlu yakalandı nihayet

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu İstanbul'da yakalandı. İstanbul Etiler'de öldürülerek çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 197 gündür aranan Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de, avukatları ve ailesi tarafından polise teslim edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen Garipoğlu'nun sorgusunun bu gece yapılması bekleniyor.

İstanbul Valisi Muammer Güler, Karabulut ailesine verdikleri sözü tuttuğunu açıkladı.

Geçen hafta Cem Gaipoğlu'nu bir hafta içinde yakalayacaklarını ve Garipoğlu'nun mali kaynaklarını kestiklerini açıklayan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ise "Kendi çocuğumuzun katilini arar gibi aradık ve bulduk" dedi.

Kaynak: Hürriyet.com

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gece haberlerinde verdi okadar sevindim ki anlatamam adalet yerini buldu

Cem Garipoğlu yakalandı nihayet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihayet Söndürdünüz

Nihayet Söndürdünüz

. sustum..siz sebebini bilmeseniz de olur... konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi... "Bir ben vardı içimde çok sevdiğim Kaçtım kendimden çok uzaklara Baka kaldım ardından umarsızım..! Yakmış başımı düşmüş uzaklara.." oysa söyleyeceğim ne çok şey vardı hayata dair..daha çok gülecektim,daha çok sevinecektim ve mutluluk olacaktı gözyaşı sebebim ama...
  2. Cem Garipoğlu 25 Eylül'de teslim olacak...

Cem Garipoğlu 25 Eylül'de teslim olacak...

Gazeteci Cemil Baran, Cem Garipoğlu'nun 25 Eylül'de teslim olacağını iddia etmis Meleklerim. Bu nekadar dogru bilemeyiz elbette, ama insallah artik bir sonuca varilir bu konuda... Ve bulunur Cem.G.... Etiler'de, öldürüldükten sonra başı gövdesinden ayrılarak bir çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ile kızının bir numaralı katil zanlısı Cem...
  3. cem garipoğlu yakalanmış

cem garipoğlu yakalanmış

Emniyet Müdürü Çapkın "bir hafta içinde yakalanacak" demişti. Daha 4 gün geçmeden dediğini yaptı gibi görünüyor. Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 6 aydır aranan ancak bir türlü izine rastlanamayan Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair kulislere yansıyan iddia; doğrulandı. İstanbul emniyetinden bir yetkili İNTERNETHABER'e gece yarısı ortalığı karıştıran iddianın...
  4. cem garipoğlu yakalandı

cem garipoğlu yakalandı

Son dakika Nihayet yakalandı Oh be :) 7 aydır aranan Münevver Karabulut'un katil zanlısı avukatları tarafından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. Cem Garipoğlu'nun yurtdışından değil İstanbul Bahçelievler'den Emniyete getirildiği alınan bilgiler arasında. Şu anda Emniyet Müdürlüğü'ne gidip gitmeyeceği sorulan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut: " Ben ne...
  5. Cem Garipoğlu - Son gelişmeler

Cem Garipoğlu - Son gelişmeler

cem garipoğlu ile ilgili son gelişmeler cem gariboğlu son gelişmeler garipoğlu garipoglu gelismeler garipoğluyla ilgili Cem Garipoğlu teslim olduktan sonra yaşanan son gelişmeler... İnşallah bu olay herkese bir ders vermiştir... SON DURUM: Cem Garipoğlu Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanıyor. Garipoğlu, sağlık kontrolü için dışarı çıkarılırken görüntülendi. Bitkin olduğu...

Sayfayı Paylaş