gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

cem garipoğlu yakalandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Son dakika Nihayet yakalandı Oh be :)

7 aydır aranan Münevver Karabulut'un katil zanlısı avukatları tarafından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi. Cem Garipoğlu'nun yurtdışından değil İstanbul Bahçelievler'den Emniyete getirildiği alınan bilgiler arasında.

Şu anda Emniyet Müdürlüğü'ne gidip gitmeyeceği sorulan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut: " Ben ne söylediysem çıktı. 7 aydır bekliyorduk. Türk adaletine güveniyorum. Yalnız kimler yataklık yaptı ise saklanmasında yardımı olanların ortaya çıkması lazım. Basın yaralı babanın yanında oldu bu yaralı babaya merhem oldu. Doğru yazan oldu yanlış yazan oldu çok zorlu bir dönemden geçtim. Şu sıoru işareti var bu işi kılıfına mı uydurdular teslim mi oldu yakalandı mı tam anlamış değilim." dedi.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

çok şükür ya,yerini bilip de saklayanları Allah bildiği gibi yapsın.kızın ailesi perişan oldu aylardır.başka birinin çocuğu böle feci bi şekilde öldürülmüş olsaydı tüm türkiyeyi seferber ederlerdi.söleyecek çok şey var da........çok sevindim yakalandığını,biçok kişi gibi..

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bu haberi duyduğum an o kadar sinirlendim ki.....
    Böylelerini yaşına bakmaksızın idam edeceksin, hoş çocuk kendi yapmamıştır, planlanmış bir şey bu..Yataklık edenler de yakalanacak... Sabır ve zaman!!!!.......

tşk pelinsu

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Kızın ailesi buruk bir sevinç yaşıyorlar şu an.Ciğer onların ciğeri ateş düştüğü yeri yakıyor...

Ama bu olayın arkasında daha çok daha farklı sonuçlar çıkacak çünkü 17 yaşındaki katilde olsa bir çocuk aylardır kimsenin desteği olmadan hayatını sürdüremez ve kırmızı bültenle arandığı halde bu kadar saklanamaz elbet yataklık yapanlar oldu bunlarında çıkması için devlete ve emniyet çalışanlarına güveniyoruz...

cem garipoğlu yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Züğürt Cem

Züğürt Cem

ünlü komedyenlerimizden güldüren adam Cem Yılmaz yine herzamanki gibi basına muzip cevaplar verdi............ İşte o komik sözleri burada :D:D BURALAR ÇOK PAHALI CEM YILMAZ, GEÇTİĞİMİZ GÜN ÜNLÜLERİN GÖZDE SEMTİ BEBEK’TE OBJEKTİFLERE TAKILDI. Otomobil tutkusuyla tanınan Cem Yılmaz, bu kez direksiyon başında değil, arka koltukta keyif yaptı. Arkadaşıyla Bebek turuna çıktıklarını belirten...
  2. Cem Garipoğlu 25 Eylül'de teslim olacak...

Cem Garipoğlu 25 Eylül'de teslim olacak...

Gazeteci Cemil Baran, Cem Garipoğlu'nun 25 Eylül'de teslim olacağını iddia etmis Meleklerim. Bu nekadar dogru bilemeyiz elbette, ama insallah artik bir sonuca varilir bu konuda... Ve bulunur Cem.G.... Etiler'de, öldürüldükten sonra başı gövdesinden ayrılarak bir çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ile kızının bir numaralı katil zanlısı Cem...
  3. cem garipoğlu yakalanmış

cem garipoğlu yakalanmış

Emniyet Müdürü Çapkın "bir hafta içinde yakalanacak" demişti. Daha 4 gün geçmeden dediğini yaptı gibi görünüyor. Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 6 aydır aranan ancak bir türlü izine rastlanamayan Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair kulislere yansıyan iddia; doğrulandı. İstanbul emniyetinden bir yetkili İNTERNETHABER'e gece yarısı ortalığı karıştıran iddianın...
  4. Cem Garipoğlu yakalandı nihayet

Cem Garipoğlu yakalandı nihayet

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu İstanbul'da yakalandı. İstanbul Etiler'de öldürülerek çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 197 gündür aranan Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de, avukatları ve ailesi tarafından polise teslim edildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen Garipoğlu'nun sorgusunun bu gece yapılması bekleniyor. İstanbul Valisi...
  5. Cem Garipoğlu - Son gelişmeler

Cem Garipoğlu - Son gelişmeler

cem garipoğlu ile ilgili son gelişmeler cem gariboğlu son gelişmeler garipoğlu garipoglu gelismeler garipoğluyla ilgili Cem Garipoğlu teslim olduktan sonra yaşanan son gelişmeler... İnşallah bu olay herkese bir ders vermiştir... SON DURUM: Cem Garipoğlu Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanıyor. Garipoğlu, sağlık kontrolü için dışarı çıkarılırken görüntülendi. Bitkin olduğu...

Sayfayı Paylaş