gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cem Karaca-Resimdeki gözyaşları (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cem karaca resimdeki gözyaşları akor cem karaca resimdeki gözyaşları notaları birgün belki hayattan akor bir gün belki hayattan bir gün Am
    Birgün belki hayattan

Dm

Geçmisteki günlerden

B

Bir teselli ararsin

E

Bak o zaman resmime

Am

Gör akan o yaslari

Dm

Lay lay lay lay la lay

Am

Lay la la lay la lay

Dm G Am

Lay lay lay lay la lay

Am

Benden sana son kalan

Dm

Bir küçük resim simdi

B

Cevap veremez ama

E

Aglar yalnizligina

Dm Am

Ve iste arta kalan

E ** A7

Bir avuç ani simdi

Dm Am

Koyup da bir basina

E Am

Birakip gittin beni

Dm Am

Sen yalniz degilsin

E ** A7

Biliyorum neredesin

Dm Am

Bu üzerdi beni

E Am

Yasasaydin ve görseydin

Am

Birgün belki hayattan

Dm

Geçmisteki günlerden

B

Bir teselli ararsin

E

Bak o zaman resmime

Am

Gör akan o yaslari

Dm

Lay lay lay lay la lay

Am

Lay la la lay la lay

Cem Karaca-Resimdeki gözyaşları (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Karaca

Cem Karaca

Muhtar Cem Karaca 5 Nisan 1945'de İstanbul'da dünyaya geldi. Tiyatrocu bir ailenin tek çocuğuydu ve sanatçı bir ailenin çocuğu olmak onun sanatla içiçe büyümesini sağladı. Ortaöğretimini Robert Koleji'nde yapan Cem Karaca'nın müzikle tanışması oldukça ilginçtir. Ergenlik çağındayken hoşlandığı kızı etkilemek amacıyla şarkı söylemeye başlamış ve bu başlangıcın arkasından devam eden olaylar...
  2. Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları

Cem Karaca - Resimdeki Gözyaşları

birgün belki hayattan, geçmişteki günlerden bir teselli ararsın, bak o zaman resmime, gör o akan yaşları. benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi, cevap veremez ama, ağlar yalnızlığıma. ve iste arda kalan bir avuç ani şimdi, koyup da bir başıma, bırakıp gittin beni. sen yalnız değilsin, biliyorum, nerdeşin. bu üzerdi beni, yaşasaydım ve görseydim.
  3. Cem Karaca - Hudey Hudey

Cem Karaca - Hudey Hudey

şen bir yanıl alma olsan dalımda bitmeye gelsen ben bir gümüş covmen olsam çeksem indirsem ne dersin sen bir gümüş covmen olsan çekip indirmeye gelsen ben bir güzel keklik olsam bir bir toplaşam ne dersin sen bir güzel keklik olsan bir bir toplamaya gelsen ben bir yavru sahan olsam kapsam kaldırsam ne dersin sen bir sulu sepken olsan kanadım kırmaya gelsen ben bir deli poyraz...
  4. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 2)

resimdeki gözyaşları akor teoman resimdeki gözyaşları akor birgün belki hayattan bir gün belki hayattan bir gün notaları C#m Birgün belki hayattan, F#m Geçmisteki günlerden D# Bir teselli ararsin, G# Bak o zaman resmime, C#m Benden sana son kalan, F#m Bir küçük resim simdi,...
  5. Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Teoman - Resimdeki Gözyaşları - AKOR (versiyon 3)

Am x 4 G-------5-4-5-4-5-4--------- Am G------5-4-5-4-5-4---------- Dm G------7-5-7-5-7-5---------- B G------9-7-9-7-9-7---------- E Am Birgün belki hayattan Dm Geçmişteki günlerden B Bir teselli ararsın E Bak o zaman resmime Am Senden bana son kalan Dm Bir küçük resim şimdi B...

Sayfayı Paylaş