gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Kılıç - Aşka Davet

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ne yeri ne zamanı var Buldun mu sen aşkı al Biranda unuttuk bak herşeyi
    Biz seninle

Dans et seviş benimle
    Yol aldı sevda şimdi
    Aşk benim gözlerimde
    Dans et seviş benimle

Yakalamışken bu anı
    Yakalamışken gel gel gel
    Aşk bende
    Hadi uzatma da gel bu gece

Aşk bende
    Günahlarından arın sende
    Aşk bende
    Kırk yılda bir çarpar kalpler böyle

Kime ne düşünme
    Yine de vazgeçme
    Hadi sen yine de
    Dans et dans et benimle

Cem Kılıç - Aşka Davet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Kılıç - Tutku

Cem Kılıç - Tutku

utku dolu bakışlar Gizli kalmış duygular Yakar bedenini Çırpınır ruhunda Bir yemin gibi aklımda Götür uzaklara, tut ellerimi Hayır demem beni al Al güllerimi Hasretim ben sesine Sen kokan tenine Yağmuruma rüzgar ol Es gözlerime Rüya dolu geceler Bitmez tükenmez hayaller Feda et herşeyini Sımsıcak aşkına Bin hasret dolu odamda Götür uzaklara, tut ellerimi Hayır demem beni...
  2. Cem Kılıç - Tıpış Tıpış

Cem Kılıç - Tıpış Tıpış

Tıpış tıpış geliyor Tıpış tıpış gidiyor O haddini biliyor Benle aşk olmaz Zorla olmaz ki bırak peşimi Can be çekmez ki, her gün aynı teni Her çiçekten bal alırım Sanma yalvarırım Gel kandır beni, çel aklımı hadi Teslim olmaya inandır beni Tıpış tıpış geliyor Tıpış tıpış gidiyor O haddini biliyor Benle aşk olmaz
  3. Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

aşkın kimliği yok Derin denizlerin Özgür diplerinde Kaybolmak istiyorum ben seninle Uzak olsak dünyadan Ne olur bir kere Saklıyız birbirimizin ta içinde Ruh kafeslenemez Yok başkası olmaktan kork Aşkın kimliği yok Gökyüzünde çıplak bir gün batımı Gölgesiz okşuyor suskun duvarları Saplanırken tövbeler hep aklımıza Bozuyoruz her...
  4. Cem Kılıç - Düşüyorum

Cem Kılıç - Düşüyorum

Kıyametim felaketim Yeter bittim dön sana yenildim Yorgun yüreğim Uçurum kanadı gözlerin Düşüyorum Tutunup yine, sana dönüyorum Geceler kör dilsiz Yaşanmıyor sensiz Yüreğim kelepçe Yanıyorum ateşlerde
  5. Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Çarpa çarpa geliyor Yine aklı baştan alıyor Gönlü olsada kalbi açsada Bildiğini okuyor Sana belki böylesi kolay Güzelim inan bana bu aşk bir olay Zalim olsa da hain olsa da Alemi kışkırtıyor İncilerimi dökülür Saçı iki yerden örülür O ince belinde bükülür Yolun sonunda vay aman Aman aman Sırasımı şimdi bunların Sıraya dizildi kurbanlarım Oyalama beynimi boyalama Sallanma...

Sayfayı Paylaş