gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Kılıç - Düşüyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kıyametim felaketim Yeter bittim dön sana yenildim Yorgun yüreğim
    Uçurum kanadı gözlerin

Düşüyorum
    Tutunup yine, sana dönüyorum
    Geceler kör dilsiz
    Yaşanmıyor sensiz

Yüreğim kelepçe
    Yanıyorum ateşlerde

Cem Kılıç - Düşüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Kılıç - Tıpış Tıpış

Cem Kılıç - Tıpış Tıpış

Tıpış tıpış geliyor Tıpış tıpış gidiyor O haddini biliyor Benle aşk olmaz Zorla olmaz ki bırak peşimi Can be çekmez ki, her gün aynı teni Her çiçekten bal alırım Sanma yalvarırım Gel kandır beni, çel aklımı hadi Teslim olmaya inandır beni Tıpış tıpış geliyor Tıpış tıpış gidiyor O haddini biliyor Benle aşk olmaz
  2. Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

Cem Kılıç - Ruh Kafeslenemez

aşkın kimliği yok Derin denizlerin Özgür diplerinde Kaybolmak istiyorum ben seninle Uzak olsak dünyadan Ne olur bir kere Saklıyız birbirimizin ta içinde Ruh kafeslenemez Yok başkası olmaktan kork Aşkın kimliği yok Gökyüzünde çıplak bir gün batımı Gölgesiz okşuyor suskun duvarları Saplanırken tövbeler hep aklımıza Bozuyoruz her...
  3. Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Cem Kılıç - Çarpa Çarpa

Çarpa çarpa geliyor Yine aklı baştan alıyor Gönlü olsada kalbi açsada Bildiğini okuyor Sana belki böylesi kolay Güzelim inan bana bu aşk bir olay Zalim olsa da hain olsa da Alemi kışkırtıyor İncilerimi dökülür Saçı iki yerden örülür O ince belinde bükülür Yolun sonunda vay aman Aman aman Sırasımı şimdi bunların Sıraya dizildi kurbanlarım Oyalama beynimi boyalama Sallanma...
  4. Cem Kılıç - Aşka Davet

Cem Kılıç - Aşka Davet

Ne yeri ne zamanı var Buldun mu sen aşkı al Biranda unuttuk bak herşeyi Biz seninle Dans et seviş benimle Yol aldı sevda şimdi Aşk benim gözlerimde Dans et seviş benimle Yakalamışken bu anı Yakalamışken gel gel gel Aşk bende Hadi uzatma da gel bu gece Aşk bende Günahlarından arın sende Aşk bende Kırk yılda bir çarpar kalpler böyle Kime ne düşünme Yine de vazgeçme Hadi sen...
  5. Cem Kılıç - Arsızca

Cem Kılıç - Arsızca

Ara dur dur dur Uğraşamam zor olur Çok fazla yüz veremem sonra musallat olur Hadi vur vur vur Çapkınım yüzüme vur Yakışıklı erkekler böyledir, böyle olur Bazen kadın gibi, bazen erkek gibi Ne istediğimi bir bakışımla çözmeli Bir anda sevişirim, o anı hissetmeli Sıkıldım git deyince, arsızca direnmeli Ortalık kız kaynıyor, esmer sarı Çıtırlar sardı, sana mı kaldım cadı Ara dur...

Sayfayı Paylaş