gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cem Kılıç ve Ceyda Tepeliler Birlikte mi evlenecekler mi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cem kılıç ın sevgilisi cem kılıç ve ceyda tepeliler ceyda tepeliler sevgilisi ve Cem Kılıç Karakterini ben ilk kez Ekmek Teknesinde PİJAAAAAAAN diye bağıran psikopat bir tip olarak tanıdım. Neredeeeen nereye gelce Vay Cemim vay :) Şimdi haber de olurmuş agucuk bugucuuuuuk... :D:D
    Haberin detayı şöyle arkadaşlarım. Biraz önce gecce.com adresinde gördüm hemep paylaşayım dedim.
    “Dinle Sevgili”nin başrol oyuncuları Ceyda Tepeliler ile Cem Kılıç’ın sevgili olduğu ortaya çıktı.Haftanın 5 günü ekrana gelen ve kısa sürede en çok izlenen diziler arasında yerini alan “Dinle Sevgili”de Kılıç ve Tepeliler başrolü Zeynep Dörtkardeşler’le paylaşıyor. Bir radyoda çalışan 3 gencin yaşamını anlatan dizide senaryo gereği Dörtkardeşler ile Kılıç birbirine aşıkken çok zengin olan Tepeliler onların aşkına engel olmaya çalışıyor. Tepeliler, Kılıç’ın Dörtkardeşler’den ayrılıp kendi sevgilisi olması için entrikalar çeviriyor. Dizinin okuma provalarında yakınlaşan Tepeliler ile Kılıç’ın çekimler ilerledikçe samimiyetlerinin aşka dönüştüğü öğrenildi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    orda bu kızdan hoslanmıyordu ama gercekte etkilendiyse problem yok :D zeynep bu arada burak özcivitin sevgilisiydi sonra ne oldu bilmiyorum :D ayrıldılar herhalde

3. didem bulut

didem bulut Forum Okuru

cem ve zeynep

ınsallah evlenmezler cunku ceyda tepelıler hıc guzel degıl cem kılıç en cok zeynep dortkardesle yakısıyor bence cem ceydayı bırakıp zeynepe donsun

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bncede hiç yakışmıyorlar

5. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu adamı hiç sevmiyorum ya..

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaten Cem Kılıç, Zeynep Dörtkardeşler hakkında ; Tabii ki öyle sahneler oynayınca ve haftanın 5 günü büyük bi bölümünü bu sahnelere ayırınca insan yakınlaşıyor. Hoşlanıyorum demişti ama Zeynep Ceme bakmadıııı :) Çünki gerçek hayatta ne konuştuğunu bilmeyen zırtop bişi hiç ağır başlı deil ve patavatsız. Nerede ne konuşacağını hiç bilmiyor. Bence kendine bi senaryo yazsın ve gün boyu oynamaya çalışsın çünkü kendisi oldumu saçma sapan , salakça konuşuyor.

Ya arkadaşlar okan bayülgen in sunduğu disko kralının sezon finalinde zeynep ve cem davetliydi gittiler. Orada okan haftanın 5 günü öpüş öpüş imanı gevrer dedi ve cem şu yanıtı verdi ;

- Evet evet ( Bağırarak ) .. Bida ağızdan, ağız ağız ( tekrara bağırarak ).

Bu kadar mı patavatsızlık olur yaaa inanmıyorm hadi söliceksinde lafa böyle atlayıp böyle konuşmak orada okan zeyneple konuşurken lafa dalıo ya okan hangi günler hangi saat dio zeynep e cem salağı atlıo hafta içi hergün 8 15 felan orayı geçtim abi evet evet dedin tamam . ama ağız ağız die bağırmak ne demek ya hadi dudaktan öpüşmek biraz kötü de tamam ama BAĞIRARAK ağızdan bide ağızdan dio ya var m ıböle bişi? Bende olsam bu patavatsıza bakmazdım insan bu kadar nerede ne konuşcağınu bilmez..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kıskanma tamam mı asıl zeynep çirkin ceydos güzel

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence ceyda da güzel zeynepte

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence ceyda daha güzel inşallah cemle çok mutlu olurlar hiç yakışmıyolar diyenler kıskanmasın bence çok yakışıyolar

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sizin. Çok. Büyük. Bir. Hayraninizim. Ceyda. Ve. Cem. Birbirlerine. Çok. Uyuyo. Bu. Haberi. Anneannem. Magazin izliyormuş. Ve. Gormuş. Ve. Hemin. Beni. Aradı. O. Kadar. Mutlu. Oldum. Ki. Bilemezsiniz. Onların evlenmesini. Ve. Hiç. Ayrılmamalarını. İstiyorum

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben çok yakıştırıyorum evlenmelerini istiyorum işte size bir heyecan anneannem magazinlere bakarken birden ceyda ile cemi görmş magazinde hemen beni aradı foxu aç dedi açtım ama çoktan geçmişti araştırdım ama pek fazla bilgi bulamadım ben hep dua ederim evlenmeleri için çünkü onlarla tanışmak çok istiyorum ONLARIN EN BÜYÜK HAYRANIYIM ceyda ve ceme

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cem kılıç ve zeynep dörtkardeşler

bence ceyda iyi bir kıza benziyor öyledirde ama zeynebide çok seviyor. bu yüzden zeynep ile cemin sevgili olmasını ıstiyorz yakın zamanda çok uyumlular
    .

Cem Kılıç ve Ceyda Tepeliler Birlikte mi evlenecekler mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Evleneceğiniz Erkek Mi?

O Evleneceğiniz Erkek Mi?

Erkek arkadaşınızı seviyorsunuz evlenmek istiyorsunuz fakat bakalım o kişi sizin evleniceğiniz kişimi... İs hayat arkadasini secmeye geldiginde kimse bu kisi konusunda hata yapmak istemez. Ask iki insanin bir araya gelmesi icin en dogru neden gibi gozukse de bir evliligi surdurmek adina bu duygunun yaninda bircok farkli destege daha ihtiyac vardir. Gunumuzde artan bosanma oranlari DA bunu...
  2. Hülya Avşar ve Mehmet Dereli birlikte mi?

Hülya Avşar ve Mehmet Dereli birlikte mi?

hülya avşar mehmet dereli aşkı hülya avşar mehmet dereli birlikte mi Evet Melek'ler, gelen son magazin haberlerine göre hülya Avşar ve Mehmet Dereli aşk yapıyormuş. Acaba bu haber doğru mu bilmiyoruz ama dileriz ki hülya Avşar aşk hayatında mutluluğu yakalar. Sadettin Saran ile 3.5 yıl süren ilişkisi son bulan Hülya Avşar’ın yeni bir ilişkiye başladığı ortaya çıktı. Avşar, Motor...
  3. Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

beren saat kenan doğulu beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Uçankuşun verdiği habere göre Beren Saat ve Kenan Doğulu aşk yaşıyormuş melekler :) Geçtiğimiz gece romantik bir akşam yemeği yiyen ikili ile ilgili haber şöyle; Önceki akşam Karaköy Balıkçısı’nda romantik bir yemek yiyen Beren Saat’le Kenan Doğulu, geceyi Acarkent’te noktaladı... Karşı karşıya değil yan yana oturmayı...
  4. Hazal Kaya ve Ahmet Kural Birlikte mi?

Hazal Kaya ve Ahmet Kural Birlikte mi?

hazal kaya haberleri, ahmet kural haberleri, hazal kaya sevgilisi Sevgili melekler, geçtiğimiz akşam tv dünyasının iki ünlü ismi Hazal Kaya ve Ahmet Kural Hayal Kahvesi'nde birlikte eğlendi. İkilinin gecenin ilerleyen saatlerindeki yakınlaşması orada bulunanlar tarafından da farkedildi. “Düğün Dernek” filminin ardından “Kardeş Payı” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ahmet...
  5. Tuğçe Kazaz Cem Kılıç Birlikteler mi!

Tuğçe Kazaz Cem Kılıç Birlikteler mi!

tuğçe kazaz, cem kılıç, tuğçe kazaz cem kılıç Şu ünlülerin ilşkilerini saklama gayretlerini anlamış değilim. Bir yerlerde yakalanacaklarını bile bile oralara giderler, arka kapılardan saklana saklana kaçarlar, sonra da iddiaları reddederler. Madem gizli kalsın istiyorsunuz neden medyanın gidebileceği yerlere gidiyorsunuz ya da neden ayyuka çıkacağınız şekilde davranıyorsunuz. Neyse konuya...

Sayfayı Paylaş