gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cem Özer Güldürerek Tavladı Beni

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evveeet ne demiştik, gülmek güldürmek önemli demiştik dimi :D Sevgili Cem Özer Nurgül Yeşilçay'ı sadece gülerek tavlamış iyimi :D habere bakalım

GÜZEL OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY CEM ÖZER'İN KENDİSİNİ GÜLDÜREREK TAVLADIĞINI SÖYLEDİ.

Nurgül Yeşilçay, eşi Cem Özer ile nasıl evlendiğini şöyle anlattı: 'Sette güldürerek tavladı beni. Hala güldürüyor. Ben ona Kadir İnanır taklidi yap, gay yeniçeri taklidi yap diyordum. Çok güzel yapıyordu. Aslında öyle tavladı ve öyle de gidiyor. Artık taklit yapmasa da dedikodu yapıyoruz.'

Pavyonu çok sevmiş

Vicdan filminde bir konsomatrisi canlandıran Nurgül Yeşilçay, hayatında ilk kez pavyona gittiğini ve çok beğendiğini anlattı. Yeşilçay, 'Sıkça pavyona gittik. Pavyon çok zevkli bir yermiş, tavsiye ederim. Cem filmin uygulayıcı yapımcısı. Erden abi ile mekan bakıyorlar tabii. İki günde bütün mekanları fikslediler ama pavyonu 3 günde bulamadılar!.. Ben de pavyona gidip bir gözlem yapayım dedim, girdim çıkamadım. 5 gün falan üstüste gittim' diye konuştu.

Filmde doğaçlama yaptık

Son oynadığı Vicdan filminde bir konsomatristi canlandıran Nurgül Yeşilçay, çekimlerin büyük çoğunluğunu doğaçlama oynadıklarını anlatarak 'Erden Kıral ile tamamen doğaçlama çalıştık. İlk defa yaptım böyle bir şeyi. Çok enteresan oldu. Text asla yoktu. Her şey o anda bizim uydurduğumuz sahnelerdi, çoğu sahnelerde. Sıradan olmasın diye ön hazırlığını sıkı yaptık' dedi.

Cem Özer Güldürerek Tavladı Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Beni Kaybettin

Zerrin Özer - Beni Kaybettin

İçi neyse dışı oymuş seven insanın Gözü pekmiş, gönlü tokmuş Gerçek sevdanın Sen beni sen, sen miydin çok seven İç yüzünü gösterdin bilmeden Ben, sana ben, ben miydim aldanan Bir şekerin tadına kanıp yanılan Çocuğum şimdi (ah) aman Ağlayan, kahrolan Zor günde nerdeydin, beni kahrettin Oysa sen farklıydın sana güvendim Mert sözlü, tok gözlü, delikanlıydın Ah aşkı bilmedin, beni kaybettin Özü...
  2. Cem Özer, hastaneye kaldırıldı.

Cem Özer, hastaneye kaldırıldı.

Film çekimi hazırlıkları sırasında rahatsızlanan Cem Özer, hastanede... Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'nde, film çekimi hazırlıkları sırasında rahatsızlanan Cem Özer, hastaneye kaldırıldı. Özer'in beyin damarlarında daralma olduğu tespit edildi. Abdullah Oğuz'un yönetmenliğini yaptığı `Sıcak' adlı filmin sualtı çekimlerinin hazırlığı için, dün öğle saatlerinde Bozcaada'nın...
  3. Evde Yemekleri Cem Özer Yapıyor

Evde Yemekleri Cem Özer Yapıyor

nurgül yeşilçay cem özer cem özer nurgül yeşilçay yesilcay Allah mutluluklarını bozmasın...Yemek yapmayı bilmeyen tüm bekarlarada Cem Özer gibi bir koca nasip etsin Allah :D Nurgül Yeşilçay, evde eşi Cem Özer'in yemekleri yaptğını, kendisinin de sofra kurduğunu anlattı. Nurgül Yeşilçay, Berna Laçin'in atv'deki 'Mutluluğa Açılan Sofralar' programında "Yemekleri Cem yapıyor ama artık...
  4. Nurgül Yeşilçay Cem Özer buluşması

Nurgül Yeşilçay Cem Özer buluşması

nurgül yeşilçay cem özer, boşanması, boşanma sonrası, ayrılık sonrası, buluşma, birlikteler, çocukları, resimleri, haberleri burada arkadaşlar 8 ay önce boşanan Nurgül Yeşilaç ve Cem Özer, oğulları Osman Nejat için bir kafede buluştu. Ayrılığın ardından ilk kez birlikte görüntülenen eski çiftin, haberini ve o görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Geçtiğimiz aralık ayında...
  5. Ivana Sert Cem Özer Gerginliği!

Ivana Sert Cem Özer Gerginliği!

ivana sert cem özer ivana sert haberleri Gün geçmiyor ki ünlüler arasında gerginlikler atışmalar olmasın melekler. Bu atışmalarda kimi haklı kimi haksız, herkes birşeyler söylüyor. Hani reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorlar, doğru ama, uzun vadede prim kazandırmıyor, kaybettiriyor :) Yorumsuz bir şekilde haberimize geçiyoruz.. Cem Özer, Laf Lafı Açıyor'da, Ivana Sert'e sert bir...

Sayfayı Paylaş