gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cem ÖzkaN - Dön ßana (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cem özkan dön bana notaları üzülürüm yine resmini görünce akor üzülürüm yine akor İntro: Am Em F C Am Em F C G C G C

Dm G
    Üzülürüm yine
    Am G
    Resmini görünce
    F G C
    Maziye bakarak

Dm G
    Vazgeçemem senden
    Am G
    Bir ömür geçse böyle
    F G C
    Ardından yalvararak

Am Em F C
    Dön bana yeniden nolur
    Am Em F C
    Sev beni yeniden nolur
    Am Em F C
    Al beni yanına nolur
    Am Em F C
    Dön bana yeniden nolur
    G C G C
    Nolur nolur mmm mmm

Dm G
    Unuturum sandım
    Am G
    Zamana bırakınca
    Dm G C
    Seni nasıl sevdiğimi

Dm G
    Ama bu gün yine
    Am G
    Söylüyorum hep aynı
    F G C
    Hep aynı şimdi

Am Em F C
    Dön bana yeniden nolur
    Am Em F C
    Sev beni yeniden nolur
    Am Em F C
    Al beni yanına nolur
    Am Em F C
    Dön bana yeniden nolur
    G C G C
    Nolur nolur mmm mmm

solo

Cem ÖzkaN - Dön ßana (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Kendince

Cem Özkan - Kendince

Kendince Kimisi alim olmuş Kimisi zalim olmuş Kimisi malup olmuş Kimisi namalupmus kendince Kimisi öncü olmuş Kimisi yöncü olmuş Kimisi aşık olmuş Kimisi nefret dolmuş kendince Kimisine malup ol Kimisine malupsun Kimisi namalup korkmaz Kimi çok sevilir mutlu olmaz Bugün galip ol Bugün malup ol Bugün alim ol Bugün zalim olsanda...
  2. Cem Özkan - Göster

Cem Özkan - Göster

yıllarca durmadan hep peşinden koştum koştum yoruldum ama sevgiye açtım yıllarca dönüp durdum belkide saftım sana olmaz demedim ama dostlarımdan kaçtım sebebini boşver allahım güç ver işi gücü boşver herşeyi bırak gel yüreğini aç ge sevgini göster aşka düşmekten hep sakındım kaçtım acıksada gönlümün hep üstüne bastım yalnızlığı kederin zorundan...
  3. Cem Özkan - Galiba

Cem Özkan - Galiba

Galiba Üç paket sigara içtim yetmedi Bir sürü aburcubur yedim kesmedi Galiba sensizlikten sıkıldım Belki dönersin diye bekledim Bekledim,bekledim,bekledim Galiba sensizlikten sıkıldım Yatak soğuk hiç yatasım yok Kaldım yine bu kanepede Çıkmam gerek her yer sen kokuyor Ne çok bağlanmışım sana Cem Özkan: Kliplerini İzlemek İçin Tıklayın (beta)...
  4. Cem Özkan - Ben Böyleyim

Cem Özkan - Ben Böyleyim

Ben Böyleyim Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben...
  5. Cem Özkan - Ağlamak

Cem Özkan - Ağlamak

Gözlerinden akmasa kalbinden akacak Dışarıya vurmasa içinde kanayacak Kaçmak olmaz Sana hiç yakışmaz Bilirim hiç sevmezsin Tüm bu duygulardan nasibini alıp Kabullenmelisin Belli ki hayatında sevgiyi tatmamışsın Belli ki bugüne kadar hiç aşık olmamışsın Ağlamaktan korkma canım Böyle de çok güzelsin Ağlamaktan çekinme canım Böylede çok güzelsin

Sayfayı Paylaş