gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözü yazın bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize keyif dolu bir hafta sonu diliyor ve sizden Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözlerini rica ediyorum şimdiden çok mersi

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cem Özkan İbreti Ailem Şarkı Sözü yazın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Dön Bana

Cem Özkan - Dön Bana

Üzülürüm yine Resmini görünce Maziye bakarak Vazgeçemem senden Bir ömür geçse böyle Ardından yalvararak Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni yanına ne olur Dön bana yeniden ne olur Ne olur... Unuturum sandım Zamana bırakınca Seni nasıl sevdiğimi Ama bugün yine Söylüyorum hep aynı Hep aynı şeyi Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni...
  2. Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü de paylaşırsanız çok memnun kalırım.
  3. Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yaz Bana Şarkı Sözü Hakan Altun Yaz Bana şarkı sözleri Hakan Altun Yaz Bana şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Son mektubum bu sana ister oku ister okuma Sen getirdin yolun sonuna ister anla ister anlama Ağlama sızlama, yalvarma yavrum boşu boşuna...
  4. Cem Özkan'ın Seslendirdiği İbreti Ailem Şarkısının Sözleri

Cem Özkan'ın Seslendirdiği İbreti Ailem Şarkısının Sözleri

Cem Özkan İbreti Ailem şarkı sözleri Cem Özkan İbreti Ailem şarkısı sözü Sevgili melekler, bu yazımzıda başarılı prodükter Cem Özkan 'ın seslendirdiği Cem Özkan İbreti Ailem şarkısı sözleri ile karşınızdayız.. :) Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz Hayatta her zaman kötüler kazanmaz Lan oğlum bağırma bak gelirim oraya Hop beyler aile var Beni çekemeyen anten taksın diyen kız Bayramda...
  5. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş