gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Özkan - Melek Yüzlü Şeytan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Melek Yüzlü Şeytan Bir elinde cennet Bir elinde cehennem var
    Bakışı beni buz kestirir
    Öpüşüyse eritir

Bir bakan bir daha bakar
    Dokunansa tatmak ister
    Hele bir de tattın mı
    Osenden esaret ister

Nedir bu çektiğim benim senden
    Ne zaman akılanacağım ben

Melek yüzlü şeytan
    Sana fena kapıldım ben
    Melek yüzlü şeytan
    Beni ne hale getirdin sen

Cem Özkan - Melek Yüzlü Şeytan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Kendince

Cem Özkan - Kendince

Kendince Kimisi alim olmuş Kimisi zalim olmuş Kimisi malup olmuş Kimisi namalupmus kendince Kimisi öncü olmuş Kimisi yöncü olmuş Kimisi aşık olmuş Kimisi nefret dolmuş kendince Kimisine malup ol Kimisine malupsun Kimisi namalup korkmaz Kimi çok sevilir mutlu olmaz Bugün galip ol Bugün malup ol Bugün alim ol Bugün zalim olsanda...
  2. Cem Özkan - Galiba

Cem Özkan - Galiba

Galiba Üç paket sigara içtim yetmedi Bir sürü aburcubur yedim kesmedi Galiba sensizlikten sıkıldım Belki dönersin diye bekledim Bekledim,bekledim,bekledim Galiba sensizlikten sıkıldım Yatak soğuk hiç yatasım yok Kaldım yine bu kanepede Çıkmam gerek her yer sen kokuyor Ne çok bağlanmışım sana Cem Özkan: Kliplerini İzlemek İçin Tıklayın (beta)...
  3. Cem Özkan - Dön Bana

Cem Özkan - Dön Bana

Üzülürüm yine Resmini görünce Maziye bakarak Vazgeçemem senden Bir ömür geçse böyle Ardından yalvararak Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni yanına ne olur Dön bana yeniden ne olur Ne olur... Unuturum sandım Zamana bırakınca Seni nasıl sevdiğimi Ama bugün yine Söylüyorum hep aynı Hep aynı şeyi Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni...
  4. Cem Özkan - Ben Böyleyim

Cem Özkan - Ben Böyleyim

Ben Böyleyim Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben...
  5. Cem Özkan - Ağlamak

Cem Özkan - Ağlamak

Gözlerinden akmasa kalbinden akacak Dışarıya vurmasa içinde kanayacak Kaçmak olmaz Sana hiç yakışmaz Bilirim hiç sevmezsin Tüm bu duygulardan nasibini alıp Kabullenmelisin Belli ki hayatında sevgiyi tatmamışsın Belli ki bugüne kadar hiç aşık olmamışsın Ağlamaktan korkma canım Böyle de çok güzelsin Ağlamaktan çekinme canım Böylede çok güzelsin

Sayfayı Paylaş