gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cem Radyo dinle

Konu, 'Cem Radyo' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cem radyo dinle cem radyo dinlemek istiyorum dinlemek istiyorum url Türkiyede genelde halk müziği merkezi istanbulda bulunan ve bölgesel yayın yapan cem radyoyu dinlemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız

Müzik Türü: Halk Müziği Yayın Alanı: Bölgesel Merkezi: İstanbul Adresi: Zafer Mah. Ahmet Yesevi Cad. No: 290 Yenibosna / İSTANBUL Telefon: 0212 639 51 87 / 0212 639 51 88 Fax: 0212 639 74 35 E-mail ve Web Adresi: [email protected] / http://www.cemradyo.com

CEM RADYO DİNLE-MELEKLERMEKANI

Cem Radyo dinle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  2. eski radyolar

eski radyolar

eski radyolar eski radyolar hakkında bilgi tip tip radyo radyo kaynak:kendim araştırdım:D
  3. Radyo viva

Radyo viva

ataman erkul burçin sacihan radyo viva radyo viva kodu ekle Radyo Viva, İstanbul'dan 90.0 FM frekansından "Türkçe müziğin keyfi" sloganıyla yayın yapan radyo kanalı. Radyo Viva, 1999 yılından beri, %70 pop, %30 seçme fantezi müzik yayımlayan özel bir müzik istasyonudur. Bunun yanında saat başlarında kısa haberler, özel stüdyo konukları ve hediyelerle her zaman, dinleyicilerinin...
  4. Radyo Yolar

Radyo Yolar

. Radyo Yolar - Alooo. - Efendim? - Radyo Yolar'dan arıyorum ben. - Buyurun - Canlı yayındasınız. - Evet. - Kredi kart numaranızı bize faks çekiyorsunuz. Son 2 rakamına göre büyük ödül kazanıyorsunuz. - Evet. Çok heyecanlı. - Bekliyoruz faksı. -Çekiyorum. - Çok güzel. - Ay ne zaman kazanacağım. - Şifreyi de fakslayın. - Ay faksladım. - Şimdi arkadaşlarımız çekilişi...
  5. radyo isteri

radyo isteri

sitemiin bir radyosu olması nasıl olurdu meleklere ait bir radyo bence siteye canlılık katardı yöneticimi ve sevgili melekler ne dersini

Sayfayı Paylaş