gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

cem uzan admin olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Cem uzan Admin olursa..
    Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler
    *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım
    *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa)
    *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz
    *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom Kadıköyde puan alacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız ajdar geri gelmemek üzere Antarktika ya gönderilecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız artık SİZE kızlar teklif edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız Ankara ya deniz getirecem
    *Eğer Beni admin yaparsanız saatler artık geri alınmayacak!!
    *Eğer Beni admin yaparsanız okeye dönerken açmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız michael jackson, yeniden siyah olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız arabada 5 evde 15 olucak
    *Eğer Beni admin yaparsanız düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız EMRAH ARTIK KOŞMIYCAK ve anasıda rahat edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız artik regl olunmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız cakı cakmak ayna tarak beş metre don lastigi bir ytl olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız ronaldinho yu türk vatandaşı yapacağım VE foruma kazandıracağım ve de fff bölümüne mod yapacağım.
    *Eğer Beni admin yaparsanız forum Mesai saatleri sabah 10:30 - 12:00, öğlenden sonra 14:00 - 17:00 olacak!
    *Eğer Beni admin yaparsanız Zeki Müren de sizleri görecek.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Arabayı yıkattığınız gün yağmur yağmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Kızların "biz arkadaşız" demesi yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Eve tellak gelecek, her hafta üyelerin sırtını keseleyecek, boynu ağrıyana masaj yapılacak.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Forumda msj başına para alacaksınız (yok artık)
    *Eğer Beni admin yaparsanız İddia kuponları yatmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Milli maçlarda rakip takıma en az 5 gol atılacak, en fazla 1 gol yenecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız forumdan Türk kızları gidecek, Rus kızları gelecek

cem uzan admin olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem uzan der`ki

cem uzan der`ki

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!
  2. admin dediğin nasıl olur

admin dediğin nasıl olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. cem uzan başbakan adayı olursa

cem uzan başbakan adayı olursa

haftasonu tatili 3 gün olacak -rio karnavalı türkiyede düzenlenecek -üç korner bir penaltı olacak -iddia kuponları yatmayacak,paso tutacak -ajdar geri gelmemek üzere antartikaya gönderilecek -star yine benim olacak -türk kızları gidecek rus kızları gelecek -sakızlar kaybolmayacak -düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak *-araba yıkattığınız gün yağmur yağmayacak...
  4. Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Burhan bak sana ne diyecem -biyir caniim +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni begenmiyormusun? -yok canim olurmu öle sey ben sadece.. +ee neymis -imzanda cinayet resmi koymussun gaffur... +bi sakincasi mi var -yooo yok aslinda amaa __________________________________________________ ________ +Birhan yaptinmi beni mod -yaptim yaptim hayrini gör + simdi...

Sayfayı Paylaş