gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

cem uzan başbakan adayı olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

haftasonu tatili 3 gün olacak -rio karnavalı türkiyede düzenlenecek

-üç korner bir penaltı olacak

-iddia kuponları yatmayacak,paso tutacak

-ajdar geri gelmemek üzere antartikaya gönderilecek

-star yine benim olacak

-türk kızları gidecek rus kızları gelecek

-sakızlar kaybolmayacak

-düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak

*-araba yıkattığınız gün yağmur yağmayacak

-artık kızlar teklif edecek

-lost trt1'de yayınlanacak

cem uzan başbakan adayı olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem uzan admin olursa

cem uzan admin olursa

Cem uzan Admin olursa.. Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom...
  2. cem uzan der`ki

cem uzan der`ki

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!
  3. Cem Adrian Cafe Ora'da (Adana)

Cem Adrian Cafe Ora'da (Adana)

cem bebe adana adana melekler cafe melekler cafe Cem Adrian Konseri Cem Adrian (Akustik /Trio) Konseri Bilet Fiyatları: 25 TL Not: +18 Yaş Sınırı Bulunmaktadır. Tarih: Cuma, 18. Aralık 2009 - 20:30 Organizatör: Cafe Ora Adres: Baraj Yolu 7,5 Durak, Duygu Cafe Karşısı. Seyhan / Adana Telefon Numarası: (0322) 224 24 24 Mekan, Konum: Cafe Ora Organizasyon Türü: Konser
  4. Başbakan 3 ÇOcuk Dedi sözünü yanlış anlayan adam

Başbakan 3 ÇOcuk Dedi sözünü yanlış anlayan adam

Kızlar birazdan sizlere Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 çocuk yapan sözünü yanlış anlayan ( artık reresinden anladıysa ) bir adamın hikayesini vereceğiz :) Gülermisiiiin Ağlarmısın ? Röpörtajının sonunda başbakan 3 çocuk dedi zaten 8 çocuk vardı bende üç tane daha yaptım dedi bu vatandaş :D:D AN’ın Muradiye İlçesi’ne bağlı Kuşçu Köyü’nde 2 doğum hastası sancıları tutunca 112 Acil...

Sayfayı Paylaş