gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cem uzan der`ki

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. [​IMG]

Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cem uzan der`ki
    o desın dursun::D:D:D:D:D:haha::haha:

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cem uzan der`ki

derler,neler derler hemde..:hhh:

cem uzan der`ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem uzan admin olursa

cem uzan admin olursa

Cem uzan Admin olursa.. Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom...
  2. Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Kim Demiş Ki Kim demiş ki benim sana hiç ihtiyacım yok diye Benim sana havadan sudan daha çok ihtiyacım var Gözyaşların akmasın sakın, sakın canın sıkılmasın Ver bana tüm hüzünlerini senin kalbin kırılmasın Dök bana bütün kederini güzel gözlerin dolmasın Sen bambaşka bir güzelsin bu canıma can verirsin Her anımda her günümde beni baştan fethedersin
  3. cem uzan başbakan adayı olursa

cem uzan başbakan adayı olursa

haftasonu tatili 3 gün olacak -rio karnavalı türkiyede düzenlenecek -üç korner bir penaltı olacak -iddia kuponları yatmayacak,paso tutacak -ajdar geri gelmemek üzere antartikaya gönderilecek -star yine benim olacak -türk kızları gidecek rus kızları gelecek -sakızlar kaybolmayacak -düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak *-araba yıkattığınız gün yağmur yağmayacak...
  4. Annem derdi ki!!!

Annem derdi ki!!!

Allah hepsine saglık sıhhat güzel ömürler versin onların gözünde hep çocuk kalıyoruz ama biliyorumki hep bizlerin iyiligi için ama işimede gelmiyo şiirdeki gibi:D Annem derdi ki: “Terli terli su içme ” İçten içe kızardım ona Oyunun en tatlı yerinde Bu müdahale de niye? Hastalanınca anlardım ki! Annem haklıymış Annem derdi ki: “Sakın geç kalma” Meraklanırmış sonra İçten içe...

Sayfayı Paylaş