gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gecenin en siyahında Dönülmez yollardayım Köşeyi dönsem ölüm
    Düz gitsem hayat
    Gölgeler içindeyim

Sen imkânsızsın
    Sensizlik imkânsız
    Aşk imkânsız

Çemberin en dışındayım
    En çıkmaz sokaktayım
    Çığlık atsam sessiz
    Sussam yine çaresiz
    Gölgeler içindeyim

Sen imkânsızsın
    Sensizlik imkânsız
    Aşk imkânsız

Cem Yıldız - İmkansız Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

yarım bıraktın nota cem yıldız yarım bıraktın notaları Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Bugün ölsemde geçer Zaman geçmeyecek artık Ellerim kesik,bedenim kesik Yarım kalmış bir yüregim artık.. Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın
  2. Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Bilmem neyi söyler içimdeki sesler Belki gazellerde saklı nefesler Öyle sevmişim ki yazmışım çoktan Seni söylemeye şarkılar yetmez Günah mı dediniz günahkarım ben Sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x) Bilinmez dillerde yazılmış adın Ben seni okudum kimseler bilmez Bir yangın çıkarsa yaksam zamanı Seninle yanmaya bir ömür yetmez Günah mı dediniz günahkarım ben Sevda mı dediniz sevdakarım...
  3. Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Alıcı kuşlar gibi Sebebimiz bu sevda Yitik gülüne aşkın Mutluluk yalnız rüya Olmaz olur şey değil Sevda bize yar değil Yüreğim yangın yeri Yanar durur köz değil Neye yara çok sevmek Zorlu aşk bizimkisi Ölüm değil ayıran Yaşamın ta kendisi.. Olmaz olur şey değil Sevda bize yar değil Yüreğim yangın yeri Yanar durur köz değil
  4. Cem Adrian Aşktan Korkma

Cem Adrian Aşktan Korkma

gün geceye, ben sana dönerken, gözlerime yaş... yaşlar dolarken, ay geceye, sen bana doğarken, üzerime kar...karlar yağarken üşümem hiç, aşk sarar beni. korkmam hiç, aşk korur beni. düşsem bile o tutar beni. kaybetse de yine o bulur beni... (öldürse de yine o yaşatır beni) AŞKTAN KORKMA ! KORKMA ! ...aşka kapını açtığın zaman, acılar giremez diyemezsin. aşk acılarıyla, tutkularıyla,...
  5. Kayıp Kavmin Aşk Yıldızı

Kayıp Kavmin Aşk Yıldızı

kayıp kavmin aşk yıldızı kayıp kavmin aşk yıldızı hikayesi satın al kolyesi kolyesi satın al Fox Tv' de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde çok güzel bir hikaye duydum çok da anlamlı. Bunu sizlerle paylaşmak istedim. belki siz de sevdiklerinize bu aşk yıldızından vermek istersiniz. Ben denemedim ama netten araştırdığımıza göre bu kolyeyi BURADAN satın alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş