gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Alıcı kuşlar gibi Sebebimiz bu sevda Yitik gülüne aşkın
    Mutluluk yalnız rüya

Olmaz olur şey değil
    Sevda bize yar değil
    Yüreğim yangın yeri
    Yanar durur köz değil

Neye yara çok sevmek
    Zorlu aşk bizimkisi
    Ölüm değil ayıran
    Yaşamın ta kendisi..

Olmaz olur şey değil
    Sevda bize yar değil
    Yüreğim yangın yeri
    Yanar durur köz değil

Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

yarım bıraktın nota cem yıldız yarım bıraktın notaları Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Bugün ölsemde geçer Zaman geçmeyecek artık Ellerim kesik,bedenim kesik Yarım kalmış bir yüregim artık.. Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın
  2. Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Bilmem neyi söyler içimdeki sesler Belki gazellerde saklı nefesler Öyle sevmişim ki yazmışım çoktan Seni söylemeye şarkılar yetmez Günah mı dediniz günahkarım ben Sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x) Bilinmez dillerde yazılmış adın Ben seni okudum kimseler bilmez Bir yangın çıkarsa yaksam zamanı Seninle yanmaya bir ömür yetmez Günah mı dediniz günahkarım ben Sevda mı dediniz sevdakarım...
  3. Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Gecenin en siyahında Dönülmez yollardayım Köşeyi dönsem ölüm Düz gitsem hayat Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız Çemberin en dışındayım En çıkmaz sokaktayım Çığlık atsam sessiz Sussam yine çaresiz Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız
  4. Yıldız Tilbe - Yalnız Çiçek

Yıldız Tilbe - Yalnız Çiçek

o derin uçurumlarda açan dikeni zehirli yalnız çiçek suç olur muydu seni bir kez koklayıp ölmek fırtına olup kırsam dikenini yüreğimle dokunsam çiçeğine bu inat bu fdik bakış nedne gözlerime kendini bırak bırak artık benim cennetime ayrı iklimsin ne çare ben sana vurgun biçare sarardım soldum hasretinle ayrı iklimsin apayrı sert soğuklar mağrur sevdalı kavrulup yanarım be yine
  5. Yıldız Tilbe - Şimdi Çok Yalnızım

Yıldız Tilbe - Şimdi Çok Yalnızım

Hep istemistim basimi omzuna yaslayacagim bir insan, ona alayip, onunla gülmek, onunla doyup, ona acikip, ona susayip, onunla bakmak, onunla görmek.. heryere gitmek, herseyi ögrenmek.. aska doymadan, mutsuz olmadan... beraber yasayip beraber olmek istemistim.. seni o sanmistim, nekadarda genctin masum ve guzeldin simdi cok yalnizim.. seni o sanmistim ne kadarda genctin senelerimi caldin...

Sayfayı Paylaş