gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yıldız - Sevdakarım Ben

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilmem neyi söyler içimdeki sesler Belki gazellerde saklı nefesler Öyle sevmişim ki yazmışım çoktan
    Seni söylemeye şarkılar yetmez

Günah mı dediniz günahkarım ben
    Sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x)

Bilinmez dillerde yazılmış adın
    Ben seni okudum kimseler bilmez
    Bir yangın çıkarsa yaksam zamanı
    Seninle yanmaya bir ömür yetmez

Günah mı dediniz günahkarım ben
    Sevda mı dediniz sevdakarım ben(2x)
    (Deli mi dediniz sizi dinlemem)

Cem Yıldız - Sevdakarım Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

Cem Yıldız - Yarım Bıraktın

yarım bıraktın nota cem yıldız yarım bıraktın notaları Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın Bugün ölsemde geçer Zaman geçmeyecek artık Ellerim kesik,bedenim kesik Yarım kalmış bir yüregim artık.. Yarım bıraktın,yarsız bıraktın beni Yalnız degil ıssız bıraktın
  2. Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Cem Yıldız - Mutluluk Yalnız Rüya

Alıcı kuşlar gibi Sebebimiz bu sevda Yitik gülüne aşkın Mutluluk yalnız rüya Olmaz olur şey değil Sevda bize yar değil Yüreğim yangın yeri Yanar durur köz değil Neye yara çok sevmek Zorlu aşk bizimkisi Ölüm değil ayıran Yaşamın ta kendisi.. Olmaz olur şey değil Sevda bize yar değil Yüreğim yangın yeri Yanar durur köz değil
  3. Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Cem Yıldız - İmkansız Aşk

Gecenin en siyahında Dönülmez yollardayım Köşeyi dönsem ölüm Düz gitsem hayat Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız Çemberin en dışındayım En çıkmaz sokaktayım Çığlık atsam sessiz Sussam yine çaresiz Gölgeler içindeyim Sen imkânsızsın Sensizlik imkânsız Aşk imkânsız
  4. Cem Özkan - Ben Böyleyim

Cem Özkan - Ben Böyleyim

Ben Böyleyim Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben...
  5. Yıldız Tilbe - Ben Masumum

Yıldız Tilbe - Ben Masumum

En saklı yasaklarla yağlı ballı oldum Dindirmedim aşksızlığı hep istedim Kimine göre şanstı benim şanssızlığım Gözüm karardı gönlüm bulandı direndim Yalnızlığın deliliğe giden yolları boştu Düşüncemdi gardiyansevdan bırakmıyordu Benim canımsın anladın mı kurtuluş yok Daha çok sevmeliyiz aşk için zaman yok Büyümek istiyorum çünkü çok çocuğum Hep aşk beni baştan çıkardı ben masumum Öyle bir...

Sayfayı Paylaş