gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Cem yılmaz’ın “kese” keyfi!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Cem Yılmaz, A.R.O.G. filminin Afyon'daki çekimlerini tamamladı ve Afyon’dan ayrıldı…
    Zafer Algöz, Ali Taner Baltacı, Nil Karaibrahimgil, Ozan Güven, Özkan Uğur ve Hasan Kaçan gibi oyuncularla birlikte haftalardır Afyon’da bulunan Cem Yılmaz’ın Afyon’da bol bol “kese keyfi” yaptığı öğrenildi…

Hafta sonları çekime ara verildiği günler kaldığı Termal Otel’in kese, sauna ve kür merkezinin hizmetlerinden faydalanan Cem Yılmaz’ın kaldığı odanın da 400 euroya kiralandığı ortaya çıktı..
    kaynak:magazin haberleri.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cem yılmaz’ın “kese” keyfi!..
    teşekkürler de yazılar bıraz küçük büyültürsen daha iyi okuyucam:D

Cem yılmaz’ın “kese” keyfi!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yılmaz’ın Çocukluk Anıları

Cem Yılmaz’ın Çocukluk Anıları

Ben çocukken çok salaktım. Edip Akbayram’ın ismini Edi zannederdim. Yani o, benim için “Edi Pakbayram”dı. Ablama, “Nasıl olup da koca bir günü canın sıkılmadan evde oturarak geçiriyorsun?” demiştim. “Büyüyünce insanın canı sokakta oynamak istemez ki” cevabını vermişti. Uzunca bir süre büyüyüp büyümediğimi anlamak için kendime, “Canın sokakta oynamayı istiyor mu?” diye sormuştum. Annem erkeğin...
  2. barbekü keyfi

barbekü keyfi

Bahçede barbekü keyfi Havaların ısınmasıyla birlikte barbekü partileri de hafta sonlarının değişmez keyifleri arasında yerini almaya başladı. Campingaz'ın 'Expert 2 Advantage' adlı modern barbeküleri ise bu partilerin vazgeçilmezi olmaya aday. Ürün, dumansız ve alevsiz ızgara yapmanızı sağlıyor.
  3. Mangal Keyfi..

Mangal Keyfi..

mangal için gerekli malzemeler hamilelikte mangal malzemeleri malzemesi Mangal : Bu aktivite esnasında, bir erkeğin gerçek mutfak hünerine tanıklık ederiz. Bir erkek, mangal başına geçmek için gönüllü olduğunda, aşağıda detaylandırılan bir seri olay yaşanır: ERKEK 1. Erkek mangalı ve mangal kömürünü çıkartır. KADIN 2. Kadın ızgarayı temizler. 3. Kadın bakkala gider. 4. Kadın kasaba...
  4. Kanuni'nin Bisiklet Keyfi!

Kanuni'nin Bisiklet Keyfi!

halit ergenç halit ergenç haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni'si Halit Ergenç geçtiğimiz gün bisiklet keyfi yaparken görüntülendi. Uzun bir bisiklet sürüşünün ardından eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali'yle buluşan ve dondurma yiyen Halit Ergenç'i bu halde görenler hayli şaşırdı.. At binenin bisiklet kullananın! Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit...

Sayfayı Paylaş