gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ünlü standup yıldızı Cem Yılmaz 23 Nisan'da tam 40 yaşına bastı. Doğum gününü ve 23 Nisan Çocuk Bayramını twitter hesabından kutlayan Yılmaz çocuklar için de mesaj attı...

Twitter'da yaklaşık 3 milyon 900 bin takipçisi olan Yılmaz, şahsi, Twitter hesabına "Bayramınız kutlu olsun güzel çocuklar. Cem amcanız 40 yaşında. Nice güzel yaşlara nice güzel bayramlara." notunu düştü..

Cem Yılmaz 23 Nisan'da 40 Yaşına Girdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Hülya Avşar 40 yaşına girdi ve yakında evlenecek

Hülya Avşar 40 yaşına girdi ve yakında evlenecek

hülya avşar Eee zamanın önünde kim durmuş ki sen durasın Hülya Avşar'ım. Geçiyor işte zaman... her geçen gün diğerinin kopyası... ve geçen zamanın önünde durmanın yok imkanı... Başını yastığa koyduğunda akşam açtığında gözlerini sabah... Zaman... artık 30 undan sonra hızla geçiyor :) SADETTİN SARAN'LA İLİŞKİSİ SÜREN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİK İÇİN UMUTLU KONUŞTU VE 'KISMETSE OLUR' DEDİ. 2008...
  5. Cem Yılmaz Yeni Filmi İçin Diyete Girdi!

Cem Yılmaz Yeni Filmi İçin Diyete Girdi!

cem yılmaz, cem yılmaz russel crowe, cem yılmaz haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü oyuncu Russel Crowe'un ülkemizde çekeceği filmde kendisine eşlik edecek Türk oyunculardan Cem Yılmaz diyete girdi. Geçtiğimiz günlerde Avustralya'ya giden ünlü komedyen, Russell Crowe'la “The Water Diviner” filmi için görüştü. Her gün egzersiz yapan Crowe, Cem Yılmaz'a filmdeki karaktere bürünebilmesi...

Sayfayı Paylaş