gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yılmaz A.R.O.G'u anlattı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Filmi izlemeye dekoderle gelin! 3700 espri var [​IMG]Cem Yılmaz A.R.O.G'u anlattı

A.R.O.G'un' galası önceki akşam Kanyon Alışveriş Merkezi içindeki Cinebonus'ta yapıldı.
    Cem Yılmaz, filmin diğer yönetmeni Ali Taner Baltacı, oyuncular Ozan Güven, Özkan Uğur, Nil Karaibrahimgil, Zafer Algöz, Özge Özberk ve Hasan Kaçan'la gazetecilere filme ilişkin bilgi verdi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, bu filmle ''G.O.R.A''yı aratmayacak, hatta çıtayı ondan da yukarıya koyabilecek bir şeyi denediklerini ve başardıklarını söyledi.Yılmaz A.R.O.G.'un G.O.R.A'yı aratmayacağını hatta ondan da güzel olduğunu söyledi. "Üçüncüsünü de yapmamız için biraz morale ve ekonomik bazı şeylere ihtiyacımız var" diyen Yılmaz, "Bu macera devam ederse seve seve yaparız. Eğer anlaşırsak seyirciyle, iyi bir diyaloğumuz olursa yaparız, ama olmazsa başka minvalde filmler de yapabiliriz.'' dedi.
    Yılmaz'a önceki filmlerine espri tabanlı küfürler kattığının hatırlatılması üzerine "Evet cinsel tabanlı espriler yaptığım doğru. Bu filmde de 3700 espri var. Hatta bazı espriler var ki bunu anlamak da bir olay, dekodere ihtiyacı olan da olabilir. Dekoder gereken espriler de var" dedi

Cem Yılmaz A.R.O.G'u anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. cem yılmaz espirileri

cem yılmaz espirileri

* Mademki dünya bir hiç, gece de iç, gündüz de iç. * Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım. * Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz. * Nefes kesen bir roman yazdım. Tüm okurlarım öldü. * Hakan yarın ki maçta forma giyemeyecek... Çıplak oynayacak. * Her aşk bitki isimleri ile başlar, hayvan isimleri ile biter. * Oğlumun adını mafya koydum, artık ben de mafya babasıyım. *...
  4. cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri karikatür çeşitleri
  5. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz

Sayfayı Paylaş