gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Arok la dönüyor

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

arok arok oyunu oyunları İzle necek bir film gibi duruyor arkadaşlarım, fragmanına baktım baya komikti :)
    Cem Yılmaz Gora ve Hokkabaz'dan sonra senaryosunu yazdığı yeni filmi A.R.O.G'la beyezperdeye geri dönüyor. Filmin tanıtımları sinema salonlarında dönmeye başladı bile.

Hokkabaz'ın senaryosunun çalıntı olduğu söylentileri yüzünden zor günler geçiren Yılmaz'ın başı A.R.O.G nedeniyle de ağrıyacak gibi görünüyor. Öyle ki film daha vizyona girmeden ortalığı karıştırdı.
    Ünlü şovmen filmi için yapılan "Echo: Secrets of the Lost Cavern' adlı bilgisayar oyunundan esinlendi" yorumları nedeniyle zor durumda kaldı.

DÖNEMLERİ DE AYNI!
    Yılmaz'ın esinlendiği iddia edilen oyun da yontmataş devrinde geçiyor. Oyundaki ana karakterin ismi ise Arok.

ECHO: SECRETS OF THE LOST CAVERN
    Echo: Secrets of the Lost Cavern bir PC oyunu. Oyundaki ana karakterin ismi Arok. Oyunun hikâyesi Fransa’nın güneyinde yaşanmakta...

“Arok, rüzgârlarla süpürülen yüksek bir platoda yaşayan bir kabilenin üyesidir. Orada hayat tabii ki zor ve monoton geçmektedir, özellikle de hikâyenin geçtiği zamanın kış mevsiminde. Yırtıcı hayvanlara çok sık rastlanmamaktadır. Bununla beraber insanlar yiyecek bulmak ve avlanmak için kamplarından uzağa gitmek zorunda kalmaktadırlar. İşte böyle bir av sırasında Arok birkaç yıl önce karşılaştığı bir seyyahı hatırlar. Arok macera ruhunu bu seyyahtan almıştır. Arok, seyyahtan ve seyyahın mağaralara yaptığı resimlerden(fresco) çok fazla etkilenmiştir. Bu yüzden Arok, tekrar seyyahın peşine düşer...

Cem Yılmaz Arok la dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem YıLmazın CocUkluGu

Cem YıLmazın CocUkluGu

Ben cocukken cok salaktim.Edip Akbayram'in ismini Edi zannederdim. Yani o, benim icin "Edi Pakbayram"di. Ablama, "Nasil olup da koca bir gunu canin sikilmadan evde oturarak geciriyorsun?" Demistim. "Buyuyunce insanin cani sokakta oynamak istemez ki" cevabini vermisti. Uzunca bir sure buyuyup buyumedigimi anlamak icin kendime, "Canin sokakta oynamayi istiyor...
  5. Cem Yılmaz Kimdir?

Cem Yılmaz Kimdir?

cem yılmaz, kimdir, hayatı, biyografisi, özellikleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ünlü standup ve film yıldızı Cem Yılmaz'ın hayatı ile ilgili bilgiler aşağıda ki gibidir.. 23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman...

Sayfayı Paylaş