gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cem yılmazın bebeği cem yılmazın oğlu kemal
    Ünlü komedyen Ceml Yılmaz baba oldu Melek'lerim. Cem Yılmaz bebeği Kemal ile bu gün tanıştı:) Eşi Ahu Yağtu ile bu gün bebeklerini kucaklarına alan Cem Yılmaz'a göz aydınlığı diliyor ve Allah nazarklardan sakınsın diyoruz. Cem Yılmaz Ahu Yağtu ve bebekleri haberinin devamı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

Cem Yılmaz baba oldu. Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti oğulları Kemal'i kucaklarına aldılar.

Yılmaz'ın eşi Ahu Yağtu Maslak Acıbadem Hastanesi'nde bu sabah saat 8.20'de oğulları Kemal'i dünyaya getirdi. Kemal bebek sezaryenle dünyaya geldi. Cem Yılmaz dün gece hastaneye yatırılan eşini biran olsun yalnız bırakmadı.

Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal'e ilk hediyesi oyuncak bir ayı oldu.

Cem Yılmaz Baba Oldu Cem Yılmazın bebeği hakkında haberler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Haberini Kendisi Yaptı..

Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Haberini Kendisi Yaptı..

Cem Yılmaz Haberleri Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Kısa zaman öncesinde Ahu Yağtu ile evlenen Cem Yılmaz sonrasında doğacak bebeği için motorsiklet parası kadar para verip bebek arabası alan Cem Yılmaz şimdide derdi bitti gazetecilerle eğleniyor:D:D Haberimize bakalım .... Şok! Şok! Kızmadı Eşi Ahu Yağtu ile Kanyon'da gezintiye çıkan Cem Yılmaz, fotoğrafı çekilince "Yüzü hiç...
  5. İşte Cem Yılmaz 'ın Oğlu Kemal Bebek !

İşte Cem Yılmaz 'ın Oğlu Kemal Bebek !

Bu konu; cem yılmazın oğlu kemal bebek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Cem Yılmaz 'ın geçtiğimiz yaz dünyaya gelen oğlu Kemal bebek herkes tarafından merak ediliyordu. Şimdiye kadar basına resim vermeyen Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti sonunda bebeklerini gün yüzüne çıkardı. İşte detaylar ve Kemal bebek ... Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun 2 Ağustos'ta dünyaya gelen...

Sayfayı Paylaş