gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Bu Kötü Ekonomide Altın Alıyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'ÇEYREK DEĞİL TAM ALTIN'[​IMG] CEM YILMAZ, CEBIT'TE EKONOMİK KRİZE KARŞI ÖNLEMİNİ ANLATTI: 'ALTINA YATIRIM YAPIYORUM. AMA TAM ALTINA; ÇEYREĞE DEĞİL'..

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'ndaki Türk Telekom standında soruları cevapladı. Yılmaz tüm dünyayı etkileyen kriz hakkında 'Ekonomiyle çok haşır neşir değilim. Altına yatırıyorum. Tam altına ama; çeyrek değil' diyerek espri yaptı. Fatih Ürek'in yeni vizyona girecek 'Şeytanın Pabucu' filmiyle ilgili olarak A.R.O.G.'u rakip göstermesine kinayeli karşılık veren Yılmaz, 'Ürek'in yarattığı erkek karakterini çok beğendim ve başarılı buldum. Bu kadar radikal bir değişiklik yapabileceğini bilseydim birlikte film yapmayı önerirdim' dedi.

ARALIKTA GÖRÜRÜZ...

Sanal ortamda Recep İvedik 2'nin A.R.O.G.'tan çok merak edildiği haberlerine atıfta bulunan Yılmaz 'Aralıkta filmim vizyona giriyor; dananın kuyruğu kopacak' dedi.

Cem Yılmaz Bu Kötü Ekonomide Altın Alıyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem Yılmaz Motorsiklet fiyatına bebek arabası aldı...

Cem Yılmaz Motorsiklet fiyatına bebek arabası aldı...

Cem Yılmaz ile 5 aylık hamile eşi Ahu Yağtu, bebekleri için önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıktı. Bütün günlerini bu işe ayıran Yılmaz ile Yağtu, kahvaltının ardından vakit kaybetmeden piyasa araştırmasına başladı. Lüks mağazaları gezen çift, 14-20 bin TL arasındaki bebek odası takımlarından birini satın aldı. Lüks otomobil merakıyla bilinen Yılmaz, çocuğuna 4 bin 850 liralık bir...
  5. Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor

Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor

cem yılmaz haberleri cem yılmaz Sevgili melekler, şov dünyasının sevilen isimlerinden Cem Yılmaz, bu yazı dinlenerek geçirmeyi planlıyor. Eşi ve oğlu Kemal'le uzun bir mavi yolculuğa çıkacak olan Yılmaz, yorgunluk ve stres atacak. Hayranları, yeni Cem Yılmaz filmi için bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Komedyen, bu yaz film çekmek yerine ailesiyle uzun bir mavi yolculuğa çıkmaya...

Sayfayı Paylaş