gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz haberleri cem yılmaz

Sevgili melekler, şov dünyasının sevilen isimlerinden Cem Yılmaz, bu yazı dinlenerek geçirmeyi planlıyor. Eşi ve oğlu Kemal'le uzun bir mavi yolculuğa çıkacak olan Yılmaz, yorgunluk ve stres atacak.

Hayranları, yeni Cem Yılmaz filmi için bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Komedyen, bu yaz film çekmek yerine ailesiyle uzun bir mavi yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor.

Son olarak Ferzan Özpetek’in ‘Şahane Misafir’ filminde küçük bir rol üstlenmişti Cem Yılmaz.

Bu yaz yeni bir film bekleniyordu komedyenden ama o planlarını toptan değiştirdi. Yılmaz, yazı tatilde geçirecek.

Komedyenin, 2 Ağustos’ta 1 yaşını dolduracak oğlu Kemal ve eşi Ahu Yağtu’yla uzun bir mavi yolculuğa çıkması bekleniyor.

Kendi teknesiyle tatile çıkacak komedyen, yolculuğuna güney sahillerinden başlayacak. Yolculuk boyunca da senaryo çalışmalarını sürdürecek.

Milliyet/Cadde

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bazıları hacıya gidiyor dedi ya :D:D adam mavi yolculuğa çıkıyormuş hahaha

Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Mavi Yolculuk - Mavi Tur

Mavi Yolculuk - Mavi Tur

MAVİ YOLCULUK MAVİ TUR Doğayla baş başa kalmak, ıssız koylarda, turkuaz bir denizle bütünleşmek ve kafanızdaki bütün sıkıntıları atıp, yemyeşil bitki örtüsünü seyre dalmak istiyorsanız; aradığınız tatil türü mavi yolculuk olabilir. 1950’li yıllarda, Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın öncülüğünde, Türk aydınları, yurt gezilerine çıktılar. Edebiyatımızda büyük yeri olan Sebahattin...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem Yılmaz Bu Kötü Ekonomide Altın Alıyormuş

Cem Yılmaz Bu Kötü Ekonomide Altın Alıyormuş

'ÇEYREK DEĞİL TAM ALTIN' CEM YILMAZ, CEBIT'TE EKONOMİK KRİZE KARŞI ÖNLEMİNİ ANLATTI: 'ALTINA YATIRIM YAPIYORUM. AMA TAM ALTINA; ÇEYREĞE DEĞİL'.. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'ndaki Türk Telekom standında soruları cevapladı. Yılmaz tüm dünyayı etkileyen kriz hakkında 'Ekonomiyle çok haşır neşir değilim. Altına yatırıyorum. Tam altına ama; çeyrek değil' diyerek espri...
  5. Cem Yılmazın Yeni Filmi Ne Zaman Çıkıyor

Cem Yılmazın Yeni Filmi Ne Zaman Çıkıyor

Cem Yılmazın son filmi biliyorsunuz CM101MMXI FUNDAMENTALS 3 :D Hehe isme bak :D Ne zaman vizyona girecek bu film ?

Sayfayı Paylaş