gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Cem yılmaz - cansu dere aşkı bitti!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz cansu dere cansu dere boy boyu cem yilmaz yilmaz
    Benim hiç yakıştırmadığım çiftti kendileri fotoğraftada görünüyor ikisinin boy farkı:D

YAHŞİ BATI’DA HÜZÜNLÜ AYRILIK! BUGÜNLERDE YENİ FİLMİ YAHŞİ BATI İÇİN GECCE GÜNDÜZ ÇALIŞAN CEM YILMAZ İLE EZEL DİZİSİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CANSU DERE ÜÇ YILLIK İLİŞKİLERİNE NOKTA KOYDU..

İlişkileri süresince birkaç kez ayrılıp barışan ikilinin arasının bir süredir soğuk olduğu söyleniyordu.. Ayrılık sebebinin evlilik ve annelik hayalleri kuran Cansu Dere’nin kıskançlıkları neden olduğu iddia edildi..

‘Cansu bana tahammül ediyor’ diyerek sevgilisinin fedakarlığını vurgulayan Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Ozan Güven’le dertleşmesi ayrılığı su yüzüne çıkardı.. Yılmaz, Güven’e ‘bir türlü olmuyor, anlaşamıyoruz, bu kez kesin ayrıldık..’ diyerek ilişkinin bittiğini söylemiş..

Cansu Dere ise ilişkiyi henüz kimseyle paylaşmıyor..

Cem yılmaz - cansu dere aşkı bitti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. cem yılmaz espirileri

cem yılmaz espirileri

* Mademki dünya bir hiç, gece de iç, gündüz de iç. * Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım. * Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz. * Nefes kesen bir roman yazdım. Tüm okurlarım öldü. * Hakan yarın ki maçta forma giyemeyecek... Çıplak oynayacak. * Her aşk bitki isimleri ile başlar, hayvan isimleri ile biter. * Oğlumun adını mafya koydum, artık ben de mafya babasıyım. *...
  4. cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri karikatür çeşitleri
  5. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz

Sayfayı Paylaş