gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz CM Müzik Adıyla Bir Plak Şirketi Kurdu

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz, cm müzik, cem yılmaz haberleri
    Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz bir plak şirketi kurdu. CM Müzik adını verdiği 50 bin TL sermayeli plak şirketini ağabeyi Can Yılmaz'la birlikte kuran Cem Yılmaz, iddiaya göre çok sevdiği için kendi plak şirketinden bir Türk Sanat Müziği albümü yapacak. Cem Yılmaz müzik camiasının da yüzünü güldürecek!
    haberturk

cem-yılmaz.jpeg

Cem Yılmaz CM Müzik Adıyla Bir Plak Şirketi Kurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem YILMAZ - Cm Ylmz :D

Cem YILMAZ - Cm Ylmz :D

cem yılmaz uzay gemisi cem yilmaz selahattin yılmaz selahattin ışın kılıcı uzay gemisi video - Bizim meslek `parası hariç` çok ..ktan. Aynı işi yapanlar beni kuliste ziyaret edip "Ön sırada oturuyorum. Aman bana sataşma" derler. Biri moral vermek için "Sırf senin için geldim" dedi. Hadi lan tek kişilik gösteriye sırf benim için mi geldin?! - Ben 18 ay askerlik yaptım....
  4. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  5. Cem Yılmaz Bir Müzayede Sunuculuk Yapacak

Cem Yılmaz Bir Müzayede Sunuculuk Yapacak

cem yılmaz, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz hakkında Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz bir müzayedede sunuculuk yapacak. Boğaiçi Üniversitesinin 150. kuruluş yılı münasebetiyle düzenlenecek olan galada Sezen Aksu sahne alacak, Cem Yılmaz ise minik bir müzayedeyi sunacak. Cem Yılmaz’ın satacakları arasında kendisiyle yemek de bulunuyor.

Sayfayı Paylaş