gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

CEm Yılmaz eski sevgilisi Lal Dedeoğluna dönmüş Melek'ler.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz eski sevgilisi lal dedeoğlu barıştılar birlikteler aşkı resimleri haberleri burada arkadaşlar. Ünlü komedyen Cem Yılmaz uzun süredir Ezel dizisindeki Eyşan Cansu Dere ile birlikteydi. Bir dargın bir barışık olan bu aşk, nihayete erdi son buldu ve Cem Yılmaz, eski sevgilisi Lal Dedeoğlu'na döndü Melek'lerim. Gözlerden uzak bir ada da Tarkan ve Meltem Cumbul'unda eşlik ettiği bir yemekte buluşan iki eski aşık, aşk tazeledi... Meleklermekani.com olarak, Cem Yılmaz ve sevgilisi Lal Dedeoğlu aşkından detaylı haberleri sunmadan önce, bu iki aşığa mutluluklar diliyor ve darısı ayrılıpta hala eski aşkını düşünen tüm ayrı sevgililere olsun diyoruz:)

Cem Yılmaz, “Onun yeri bende her zaman ayrıdır” dediği eski sevgilisi Lal Dedeoğlu’yla Sedef Adası’nda hafta sonu keyfi yaptı. İkiliye Meltem Cumbul ve Tarkan da eşlik etti

Sedef Adası gözlerden uzak olmak isteyen ünlülerin yeni kaçamak adresi oldu. Pazar günü adanın konukları arasında Cem Yılmaz, Lal Dedeoğlu, Tarkan ve Meltem Cumbul da vardı. Milliyet'te yer alan habere göre; bu kaçamak, Cem Yılmaz’ın “Onun yeri bende her zaman ayrıdır” dediği eski sevgilisi işletmeci Lal Dedeoğlu’yla ilişkilerine kaldıkları yerden devam ettiklerini de ortaya çıkardı. Geçen hafta Tarkan’ın açıkhava konserini Lal Dedeoğlu’nun kızıyla izleyen Cem Yılmaz, pazar günü de ünlü şarkıcıyla keyifli bir sohbet ortamındaydı. Gruba Meltem Cumbul da eşlik etti.

Tarkan’ın konseri sırasında sahneden “Hastayım bu adama, bulunduğu yere gülmemek ve şarkı sözlerini unutmamak için bakamıyorum” dediği Cem Yılmaz, Lal Dedeoğlu ve Meltem Cumbul’la Rumelihisarı’ndan tekneyle Sedef Adası’na gitti. Gümüşsuyu’nda oturan Meltem Cumbul, önce Tarkan’ın Tarabya sırtlarındaki evine gitti ve otomobilini onun evinin önüne park etti.

‘Özdemiroğlu söylentisi boş çıktı’

Tarkan ile Cumbul, Rumehisarı sahilinde Cem Yılmaz-Lal Dedeoğlu çiftiyle teknede buluştu. Yola çıkan dörtlü, adanın yeni gözde mekânı, eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğulları Hasan ve Yavuz Yılmaz’ın işlettiği Elio’ya gitti. Tarkan, Yılmaz, Dedeoğlu ve Cumbul mekânda yaklaşık 5 saat kaldıktan sonra evlerine döndü. O sırada tesadüfen mekânda bulunan gecce.com’un sahibi Kenan Erçetingöz’u gören dört ünlü isim tedirgin oldu. Erçetingöz, tanık olduğu görüntülerin ardından kaleme aldığı yazısında “Cem Yılmaz’ın Yaprak Özdemiroğlu’yla birlikte olduğu söylentileri boş çıktı. Çünkü Cem’in yanında eski sevgilisi Lal Dedeoğlu vardı ve çok mutluydular. Cem Yılmaz eski sevgilisine geri dönmüş anlaşılan” cümlelerine yer verdi.

sheker_shey bunu beğendi.
CEm Yılmaz eski sevgilisi Lal Dedeoğluna dönmüş Melek'ler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

tuba büyüküstün sevgilisi kim tuba büyüküstünün sevgilisi kim onur saylak onur saylak büyüküstün aşkı tuba büyüküstün yeni sevgilisi, kim, eski sevgilisi yeni sevgilisimi oldu diye merak edenler buraya arkadaşlar. "Gönülçelen" dizisinde ki rol arkadaşı yani eski sevgilisi Onur Saylak ile yeniden barışan Tuba Büyüküstün hakkında haberler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. “Gişe...
  3. Yaprak Özdemiroğlu Kimdir Resimleri Biyografisi ( Cem Yılmazın Sevgilisi )

Yaprak Özdemiroğlu Kimdir Resimleri Biyografisi ( Cem Yılmazın Sevgilisi )

Yaprak Özdemiroğlu kimdir hayatı resimleri fotoğrafları biyografisi hakkında bilgiler... Daha önceden yüzünü bile gördüğümü hatırlamıyorum Yaprak Özdemiroğlu'nun yani tanımıyordum Taki, Cem Yılmazın Sevgilisi Kim konusunda işleyene kadar. Sizler için araştırdık meleklerim. Bakalım Yaprak Özdemiroğlu kimmiş ? Unutmadan Yaşını merak edenler için 48 yaşında bir kadın olduğunu söylemeden...
  4. Cem Yılmaz yeni sevgilisi Ahu Yağtu

Cem Yılmaz yeni sevgilisi Ahu Yağtu

cem yılmaz yeni sevgilisi cem yılmaz sevgilisi kim cem yılmaz sevgilisi ahu yağtu cem yılmaz ahu yağtu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda adı ünlü oyuncu Yaprak Özdemiroğlu ile anlıan Cem Yılmaz yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı Melek'lerim. Cem Yılmaz sevgilisi Ahu Yağtu ilk kez birlikte görüntülendi ve Cem Yılmaz Ahu Yağtu fotoları ve görüntüleri Süper Külup...
  5. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan Yurda Döndü!

Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan Yurda Döndü!

cem yılmaz, yılmaz erdoğan, cem yılmaz yılmaz erdoğan Sevgili melekler, Russell Crowe’un “The Water Diviner” filminde oynamak için Avustralya’ya giden Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan, 35 gün sonra yurda döndü. İki ünlü oyuncu, İstanbul’a iner inmez soluğu çocuklarının yanında aldı. Hollywood yıldızı Russell Crowe’un çektiği “The Water Diviner” adlı filmde rol almak üzere geçen ay Avustralya’ya...

Sayfayı Paylaş