gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Evleniyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cem Yılmaz Evleniyor mu ? Evet kızlar biraz önce düşen haberlere göre ünlü Komedi Sanatçısı Cem Yılmaz Evleniyor :D:D Ev almıyor yani karşı cinsle dünya evine giriyor. Haber asparagas ta değil :D:D

Posta gazetesinde çıkan haberin detayları şu şekilde devam etmekte meleklerim.

Çapkınlığıyla ünlü Cem Yılmaz da sonunda evleniyor. Aileye yakın kaynaklara göre; Yılmaz ile Yağtu evlilik hazırlıklarına başlamış bile. Son anda karar değişikliği olmazsa, ünlü çift yaz başına kadar nikah masasına oturacakmış.

MANKEN SEVİYOR!

Birçok kez vergi rekortmenleri listesine giren Cem Yılmaz'dan öyle anlı şanlı bir düğün bekleyenler de yanılıyor; Yılmaz, sadece ailelerin ve çok yakın dostların katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmeyi planlıyormuş...

Deniz Akkaya, Tuba Ünsal gibi birçok ünlü mankenle flört eden, manken Cansu Dere ile evliliğin eşiğinden dönenen Cem Yılmaz; geleneği bozmayıp geçen yıl da manken Ahu Yağtu ile flört etmeye başlamıştı.

Ancak aşıklar bir süre sonra ayrılmış hatta her ikisi hakkında da başkalarıyla aşk dedikoduları bile çıkmıştı. Yılmaz ile Yağtu, iki ay önce tekrar denemeye karar vermiş ve hemen arkasından da evlilik kararı almışlar.

Bir dönem sürekli değiştirdiği arabalarını yazdığım için bana sitem eden Cem Yılmaz, şimdi de gizli kalmasını istediği evliliğini ifşa ettiğim için kızacak ama ne yapayım; bu mutlu haberi sizlerle paylaşmadan edemedim!!!

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    valla bayağı hızlısın sadmin :D:D evlensin iyi olur aile babası olsun demi

Cem Yılmaz Evleniyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  3. Cem Yılmaz evleniyor!

Cem Yılmaz evleniyor!

cem yılmaz evlendi cansu dere kiminle beraber 2011 cem yılmaz evleniyor, kiminle evleniyor, ne zaman evleniyor, evlendimi, bu konuda merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burda arkadaşlar. Cem Yılmaz ve Cansu Dere çifti bir dargın bir barışık ilişkilerini nihayet evlilik kararı alarka pekiştirdiler. İşte o haber Melek'ler! Medyatik âşıklar yurtdışında bir konsoloslukta nikâh masasına...
  4. Cem Yılmaz Nezaman Evleniyor Biliyormusunuz?

Cem Yılmaz Nezaman Evleniyor Biliyormusunuz?

cem yılmaz cem yılmaz düğün ahu yağtu Cem yılmaz geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ahu Yağtuyu bildiğiniz gibi ailesinden istemişti melekler. Cem Yılmaz düğün tarihinide açıkladı:D:D damat bey kaleyi içten feth ediyor melekler :D:D Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz’ın düğün günü olarak 03.03.2012’yi seçmesinin sebebi ortaya çıktı. Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun 3 Mart'ta evlenmelerinin nedeni, Yağtu'nun...
  5. Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor

Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor

Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor ? Arkadaşlar Cem Yılmaz Ne Zaman Evlendi mi yoksa daha evlenecek mi ?

Sayfayı Paylaş