gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Cem Yilmaz evlenmiyor artik !

Konu, 'Çöplük' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

cem yilmaz bu saatten sonra ben evlenmem cem yilmaz. Sevgili melekler Cem Yılmaz artık ben evlenmem diye aciklama yapmis. :) Cansu Dere'den ayrıldıktan sonra adı tiyatrocu Hale Sürel, oyuncu Yaprak Özdemiroğlu ve manken Ahu Yağtu ile anılan Cem Yılmaz, özel hayatıyla ilgili haberleri sahne şovuna taşıdı...

Geçtiğimiz gün stand-up şovuyla Maslak TİM Show Center sahnesinde olan ünlü komedyen, evlilik ve mal paylaşımına dair sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu:

“Evlilik zor şey. Bu zamana kadar evlenemedik, bu saatten sonra da olmaz. Biz evlilik işini beceremedik.

Bir de boşanma aşamasında bazılarının ‘mal varlığının yarısı benim’ demelerine sinir oluyorum. Öyle şey mi olur? Evliyken her şey tam, boşanmaya geldiğinde mal varlığının yarısı benim! Hiç bana göre değil.”

Cem Yilmaz evlenmiyor artik ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesut Yilmaz

Mesut Yilmaz

Ahmet Mesut Yılmaz Aslen Rize Çayeli Çataldere-Cimil köyünden. 1947 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye ve İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1972-1974 yılları arasında Almanya'nın Köln Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde yüksek lisans çalışması yaptı. 1975-1983 yılları arasında kimya,...
  2. Kayacı dul kalırım diye evlenmiyor

Kayacı dul kalırım diye evlenmiyor

Aysun Kayacı çocuk sahibi olmak istemediğini ama eğer sevgilisi baba olmak isterse, ne yapıp edip bunu kendisine kabul ettirebileceğini söylüyor. Mankenlikle başlayan kariyerine sunucu ve oyuncu olarak devam eden Aysun Kayacı bir buçuk yıldır sevgilisi Ozan Sevindik ile mutlu bir beraberlik sürdürüyor. Sevgilisi ile aynı eve yerleşen Kayacı 'dul kalma fobisi' yüzünden evlilikten...
  3. özlem Yilmaz

özlem Yilmaz

özlem yılmaz kıyafetleri özlem yılmazın boyu yılmaz boyu yilmaz kac boy
  4. Bunaldim artik :((

Bunaldim artik :((

bunaldim bunaldım artık Merhaba kizlar, Ben 7 yillik evliyim esimle severek evlendik. Sonra esim degisti bardi sazdi gece gezmeler icki icmeler kumar oynamalar yani ne ararsan var. Sonra beni bi cok kez aldatti tabi ona gore aldatma degildi sadece icti ve gerisini hatirlamiyor. Hatta bu olaylar yuzunden dogmamis bebegimi kaybettim. Yillar gectikce bu tabi beni dovmeyede basladi hatta en son...
  5. Cem Yilmaz rekor kirdi!!!

Cem Yilmaz rekor kirdi!!!

3 Aralik´da beyaz perdede yayinlanmaya basalyan Av Mevsimi adli Filmin bir sahnesi varki hekes onu konusuyor...Filmi pek begenen olmasada bu sahne uzun süre dillerde olacak diye düsünüyorum... Yavuz Tugrul’un yazıp yönettiği "Av Mevsimi" filmi cuma günü gösterime girdi. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, oynadığı "Deli" lakaplı İdris karakteri oyunculuğunda...

Sayfayı Paylaş